پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶

کسب افتخاری دیگر برای دانشگاه علوم پزشکی کاشان در حوزه قرآن و عترت

نعيمه داوودي

دو نفر از اعضای هیات علمی و یک دانشجوی دانشگاه در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان موفق به کسب رتبه برتر شدند.

به گزارش مفدا کاشان،دکتر مهدی رجبی متخصص بیهوشی و عضو هیئت علمی دانشگاه موفق به کسب رتبه دوم بخش آوایی حفظ کل اساتید  در سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان شد. شایان ذکر است دکتر رجبی در سال ۹۴ از سوی وزارت بهداشت به عنوان چهره برتر قرآنی نظام سلامت  انتخاب و معرفی شده بود.

همچنین در بخش کتبی جشنواره مذکور نیز دکتر محمدرضا شریف چهره برتر قرآنی دانشگاه در سال جاری توانست رتبه اول بخش کتبی اساتید در رشته نهج البلاغه را کسب نماید.

 در بخش دانشجویی نعیمه داوودی دانشجوی رشته پزشکی و حافظ قرآن رتبه دوم بخش آوایی حفظ ده جز را از آن خود نمود.

سی و دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان از تاریخ ۴ لغایت ۹ آذرماه جاری به میزبانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی کاشان  با ۲ استاد و ۴ دانشجو در بخشهای کتبی و آوایی جشنواره مذکور حضور داشت که در نهایت سه نفر از مجموع شش نفر شرکت کننده موفق به کسب مقام در جشنواره ملی سی و دوم شدند.

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه کسب عناوین و رتبه های کسب شده را به مقام آوران تبریک می گوید و آرزوی توفیقات روزافزون در سایه قرآن و عترت را برای ایشان دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.