شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴

ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول به سئوالات دانشجویان پاسخ داد

پرسش و پاسخ دانشجویی د ع پ دزفول

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی با حضور ریاست دانشگاه و مسئولین در دانشگاه علوم پزشکی دزفول

به گزارش مفدای دزفول ، جلسه پرسش و پاسخ ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول و دانشجویان در روز سه شنبه 30 آبان ماه در حضور سایر مسئولین دانشگاه برگزار شد. به گزارش واحد خبرمفدا دزفول، دکتر پریدار ریاست دانشگاه علوم پزشکی دزفول و سایر مسئولین آموزشی فرهنگی دانشگاه در جمع دانشجویان حاضر شدند تا از نظرات و پیشنهادات دانشجویان به صورت مستقیم اطلاع یابند. دکتر پریدار سخنان خود را با عرض تسلیت به خانواده های داغ دیده زلزله کرمانشاه شروع نمود. وی همکاری صادقانه دانشگاه در رفع موانع و مشکلات هموطنان و گزارشی از فعالیت ها جهت کمک به رفع این بحران اعلام کرد. دکتر پریدار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود برخی مشکلات در مناطق زلزله زده به حضور مقام معظم رهبری در منطقه اشاره کرده و جهت رفع این مشکلات اظهار امیدواری کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول در ادامه از این گونه جلسات استقبال نموده و خواستار برگزاری هرچه بیشتر نشست های پرسش و پاسخ بین دانشجویان و مسئولین شد. وی گفت در برگزاری این گونه جلسات می توان نوآوری کرده و به صورت میزگرد هایی با موضوعات مشخص از مسئولین دعوت به عمل آورد و مطالبات خود را پیگیری کرد.

دکتر پریدار یادآور شد برنامه هایی جهت بهبود اوضاع آموزشی دانشگاه در سال های جاری مقرر شده است که بخشی اجرایی و عملیاتی شده است و بخشی دیگر از این موضوعات نیاز به هزینه های بالا و زمان زیادی دارند و به همین دلیل کار مقداری سخت و زمان بر است اما سعی تمام مسئولین دانشگاه به سرعت بخشیدن به انجام این امر است.

در این جلسه که با همراهی آقای دکتر موذن معاونت آموزشی و آقای دکتر چگنی معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار گردید دانشجویان مطالبات آموزشی خود را به صورت مستقیم مطرح کرده و متصدیان و مسئولین مرتبط به این نظرات و پیشنهادات پاسخ دادند.

مطالبات دانشجویان و نمایندگان شورای صنفی دانشجویی عمدتا در زمینه های آموزشی بود. نمایندگان تمامی رشته ها و دانشکده ها به صورت جداگانه نقطه نظرات خود را مطرح کردند. سایر مسئولین دانشگاه نیز در این جلسه پاسخ گوی سوالات دانشجویان بودند و با گزارش عملکرد خود در حضور دانشجویان از هرگونه پیشنهاد و انتقاد استقبال نمودند.

در ادامه این جلسه به مشکلات بیمارستان های آموزشی، دانشکده ها و دانشجویان اشاره شده و دانشجویان خواستار رفع این معضلات شدند. مسئولین مربوط به هر بخش نیز پیگیری های خود را جهت هموار سازی نیازهای دانشجویان بیان کرده و قول مساعدت جهت ادامه پیگیری ها تا رسیدن به نتایج مطلوب به دانشجویان دادند.

آقای دکتر موذن نیز اظهار داشت با تمام توان سعی در حل دغدغه های دانشجویان داشته و حل مشکلاتی همچون کمبود اساتید در برخی از دروس سخت بوده اما در حال پیگیری است. در بخشی دیگر از این جلسه  آقای دکتر چگنی و سایر مسئولین بخش های فرهنگی دانشجویی ضمن توجه به صحبت های دانشجویان در این زمینه پاسخ گوی دانشجویان شدند. در ساعات پایانی  جلسه دکتر پریدار به اهمیت اجرای قوانین در سطح دانشگاه اشاره کرده و افزود در تمامی فعالیت ها قانون کپی رایت لازم به اجرا است و استفاده از امکانات و اختیارات مادی و معنوی دانشگاه باید زیر نظر واحد های مرتبط باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.