یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۸

باحضور معاون مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت؛

اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی در دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزارشد

اختتامیه جشنواره فرهنگی زنجان

مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی با حضور معاون مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت و با استقبال کم نظیر دانشجویان درسالن همایش های بین الملل روزبه برگزارشد.

به گزارش مفدا زنجان، در ابتدای مراسم "مهران محسنی" معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان به حاضران و مهمانان خیرمقدم گفت و از حضور معاون مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت قدردانی و تشکر کرد.

"محسنی" میلاد رسول اکرم و هفته وحدت و پیروزی محور مقاومت را به حضار و تمامی مسلمانان جهان تبریک گفت و تاکید کرد: ما آرامش خود را مدیون رشادت های جان برکفان جبهه مقاومت هستیم.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در قسمتی از سخنان خود یادآور شد: در هشتمین جشنواره فرهنگی حدود ۱۵۰۰  اثر ثبت کرده بودیم که درنهایت  ۱۲۰  اثر به مرحله کشوری راه یافت.

در ادامه مراسم "حاج آقا محرمعلی شیرمحمدی" مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز ضمن خوشآمدگویی به مهمانان و شرکت کنندگان، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه را فردی متواضع، ساده زیست و پرتلاش دانست وگفت: مزیت انسان بر سایر آفریده ها در خلاقیت و فرهنگ سازی است و فرهنگ مقوله ای بسیاروسیع است که تمدن را می آفریند.

شیرمحمدی سازندگان واحیاکنندگان فرهنگ وتمدن درطول تاریخ را جوانان دانست ویادآوری کرد: هنر قویترین ابزاری است که در دست بشر قرار گرفته است تا در آفرینش فرهنگ و تمدن از آن بهره ببرد.

هاشم ورزی نیز با ابراز خوشحالی از حضور در این جشن گفت: دکتر مهران محسنی انسانی پاک و باصفا و مایه افتخار برای ستاد فرهنگی است.

معاون مدیرکل فرهنگی بیان کرد: زنجان به شهر شور و شعور حسینی مشهور است و در عین حال یکی از شادترین شهرهای ایران است.

وی گفت: در هشتمین جشنواره فرهنگی ۲۰۰ نفر از مشاهیر کشوری در امر داوری آثار رسیده به جشنواره مارا یاری کردند.

هاشم ورزی افزود: زحمات زیادی را به جان می خریم تا ثابت کنیم که پزشکان، ماماها، پرستاران و دیگر عزیزانمان علاوه بر تحصیل به زیور هنر هم آراسته هستند و از اینکه دانشجویان ما در کنار تحصیل به تهذیب نفس همت دارند، لذت می بریم.

وی گفت: با تغییر استراژیک باید فضای صمیمی و شاد برای دانشجویان فراهم کرد، در زندگی غم، مشکل و بیماری وجود دارد ولی باید شاد زیستن را به جوانان آموخت. باید سختی هارا تحمل کرد تا به آسانی و آرامش رسید و در پایان از زحمات مدیریت فرهنگی دانشگاه تشکر نمود.

این مراسم با برنامه های شاد و متنوعی همراه بود که از آن جمله میتوان به اجرای موسیقی، تئاتر، استنداپ، شعرخوانی ومسابقه اشاره کرد.

تقدیر از برگزیدگان هشتمین جشنواره فرهنگی پایان بخش مراسم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.