یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴

راه یابی یک نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان به مرحله کشوری بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه

دانشگاه علوم پزشكي كاشان

از میان ۱۸ نفر از دانشجویان شرکت کننده در مرحله دانشگاهی بیست و ششمین فرآیند انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه یک نفر توانست به مرحله کشوری این رقابت راه یابد.

به گزارش مفدا کاشان، طیبه اله وردیان کارشناس و مسوول دبیرخانه بخش دانشگاهی بیست و ششمین فرآیند انتخاب و معرفی دانشجوی نمونه در دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اعلام این خبر گفت: پس از آغاز  فراخوان بیست و ششمین جشنواره دانشجوی نمونه از شهریور ماه ۹۶ ضمن تهیه پمفلتی برای معرفی جشنواره به دانشجویان جدید الورود با انجام مکاتباتی با  آموزش دانشکده ها، معاونت های تحقیقات و فناوری،  آموزشی و همچنین دفتر استعداد های درخشان دانشگاه لیستی از دانشجویان برتر آموزشی و پژوهشی و استعداد درخشان دانشگاه دریافت شد. همچنین با توجه به  اهمیت اطلاع رسانی جشنواره در سطح عمومی نیز با تهیه و ارسال پوستر اطلاع رسانی در مراکز مختلف آموزشی و درمانی و ... صورت پذیرفت.

کارشناس دانشگاهی بیست و ششمین دانشجوی نمونه در ادامه افزود؛ در نهایت از میان ۱۸ دانشجوی ثبت نام شده در جشنواره؛  ۶ دانشجو توانستند مدارک و مستندات خود را در بخش ‌های مختلف آموزشی، فرهنگی و پژوهشی تکمیل نمایند.

اله وردیان در خصوص داوری مرحله دانشگاهی جشنواره نمونه بیست و ششم گفت: پس از تعیین داوران و  ثبت مشخصات ایشان در سامانه جشنواره دانشجوی نمونه؛ داوری مستندات ارسالی دانشجویان در بخش های  آموزشی شامل (دوره متقاضی، دوره­های پیشین، آزمون زبان، المپیاد) ، فرهنگی شامل  (قرآنی، نمادها، نشریات، کتب ، ایثارگری، ورزشی، مسابقات، سایر) و پژوهشی شامل  (مقالات، طرح پژوهشی، کتاب، اختراع، مسابقات و جشنواره­ها)  به ترتیب توسط محسن فرهادپور ،طیبه اله وردیان و زهره  آذر باد  ،طیبه اله‌وردیان  انجام شد.

وی در ادامه افزود؛ از میان شش دانشجوی دارای مستندات و مدارک حمیدرضا صادقی گندمیانی دانشجوی مقطع دکتری تخصصی  رشته پرستاری  با کسب ۹۹.۲ امتیاز  به مرحله کشوری جشنواره راه یافت.

اسامی سایر دانشجویان شرکت کننده به شرح ذیل می باشد:

مصطفی غلامی

پرستاری

ارشد ناپیوسته

۳۵.۳

مریم کریمی

پرستاری

کارشناسی پیوسته

۲۰.۲۵

اعظم علی‌نقی­‌پور

فیزیولوژی

ارشد ناپیوسته

۴۸.۸۴

زینب ترکی

بهداشت محیط

کارشناسی پیوسته

۵۰.۲۹

مریم شایان پور

پرستاری

کارشناسی پیوسته

۳۹.۶۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.