یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲

زنگ سلامت و نشاط در دانشکده علوم پزشکی ساوه نواخته شد

همایش پیاده روی

همزمان با هفته فرهنگی ساوه زنگ سلامت و نشاط به همراه همایش پیاده روی در دانشکده علوم پزشکی ساوه با حضور ریاست دانشکده، جمعی از مسئولین، اساتید و دانشجویان برگزار شد.

این همایش در صبحگاه یکشنبه دوم آذر ماه ۹۶ با حضور ریاست دانشکده برگزار شد و با استقبال دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشکده مواجه گردید.

ابتدا دانشجویان بصورت دسته جمعی از دانشکده پرستاری و مامایی به سمت بوستان جنگلی ستایش واقع در شهر صنعتی کاوه پیاده روی کردند و سپس در جمعی صمیمانه و پرنشاط به نرمش صبحگاهی پرداختند. در مسیر بازگشت دانشجویان بر مزار شهدای گمنام واقع در بوستان نیایش حاضر شدند و با غبارروبی و اهداء شاخه گل یادی از این عزیزان کردند.

در پایان نیز پس از یک پیاده روی و نرمش صبحگاهی دانشجویان به صرف یک صبحانه سالم دعوت شدند تا روزی پر انرژی داشته باشند.

این همایش به مناسبت هفته فرهنگی ساوه "۴ لغایت ۱۰ آذرماه" برگزار شد. هدف از نامگذاری و گرامیداشت این هفته انجام فعالیت های فرهنگی متنوع در سطوح و بخش های مختلف جهت معرفی  و به نمایش گذاشتن آداب و رسوم نیکو می‌باشد و از این فرصت طلایی میتوان برای رشد فرهنگی و ایجاد نشاط اجتماعی و افزایش خودباوری در مردم استفاده نمود، بطوری که در پایان هفته رشد شاخص‌های فرهنگی اجتماعی قابل مشاهده باشد. در همین راستا دانشکده علوم پزشکی ساوه بنا بر وظیفه و نقش اجتماعی خود اقدام به برگزاری برنامه‌های متنوعی  از جمله این همایش کرده تا به رسالت فرهنگی خود جامه عمل بپوشاند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.