یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲

به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو؛

دیدارصمیمانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان با دبیران شوراهای صنفی

دبیران

دکتر پرویز قزلباش رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان در یک دیدار صمیمانه با دبیران شورهای صنفی وکانون ها درمورد مسائل مختلف حوزه دانشجویی وفرهنگی به تبادل نظر پرداخت.

 به گزارش مفدا زنجان – دبیران شوراهای صنفی خوابگاه ها، دانشکده ها و کانون ها امروز در دفتر رئیس دانشگاه علوم پزشکی حضور یافتند. دراین دیدار ابتدا مهران محسنی معاون فرهنگی و امور دانشجویی از رئیس دانشگاه به خاطر دعوت  از دبیران شوراهای دانشجویی تشکر کرد و روز دانشجو و میلاد رسول اکرم را تبریک گفت.

دکترپرویز قزلباش در این جلسه از دیدار چهره به چهره و نزدیک با دانشجویان ابراز خوشحالی کرد و افزود: دیدار چهره به چهره موجب می شود تا مسائل را سریعتر و بهتر بررسی کرده و راه حل مناسب را ارائه کنیم. "

حاج آقا محرمعلی شیر محمدی "مسوول نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز از معاون فرهنگی و امور دانشجویی به عنوان فردی پرتلاش و متواضع قدردانی کرد. وی همچنین از رئیس دانشگاه به عنوان فردی انقلابی و معتقد به کار وتلاش تجلیل به عمل آورد.

 در این دیدار"آیدا حیدری" از دبیران شوراها وکانون ها خواست تا تعامل بیشتری باهم داشته باشند چرا که بیشتر مسائل بین آنها مشترک است و راه حل یکسانی دارد. وی گفت: باتعامل می توان در وقت و انرژی صرفه جویی کرد.

دیگر دبیران نیز ضمن معرفی خود در خصوص مسائل حوزه فعالیتشان به تبادل نظر پرداختند. رئیس دانشگاه دانشجویان را نسلی به روز دانست و تاکید کرد: شما جوانان به علم روز مسلح هستید و ما بزرگترها باید از شما چیزهای زیادی یاد بگیریم. وی از تشکیل هیاتی متشکل از دانشجویان به عنوان مشاورین رئیس دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

درپایان دکترقزلباش با اهداءجایزه و لوح تقدیر از "فرهادآقایی " تقدیر کرد.  آقایی در سی ودومین جشنواره سراسری قرآن ۹۶ درحوزه هنر خوشنویسی مقام اول را کسب کرده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.