سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱

به مناسبت روز دانشجو ۱۶ آذر

پیام تبریک معاون فرهنگی دانشجویی در "آستانه ۱۶ آذر"

معاون فرهنگی

نعمت اله شفیعی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در پیامی تقارن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) را با سالگرد "حماسه ۱۶ آذر روز دانشجو " به جامعه علمی و دانشگاهی کشور به خصوص دانشجویان عزیز تبریک گفت.

 بسمه تعالی

دانشجویان این مرز و بوم همواره پیشگام و طلایه دار آرمان های بلند و مترقی ملت ایران در طول تاریخ بوده اند و برای میهن اسلامی همواره منشأ برکات و ثمرات فراوانی بوده اند. ۱۶ آذر که نماد پایمردی و حق طلبی دانشجویان در برابر سایه شوم ظلم و اختناق و سرسپردگی است ، یادآور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استبداد و استعمار سپر کردند و آزادگی و ظلم ستیزی ملت بزرگ ایران را در تاریخ ثبت نمودند.

این روز ، روز رستاخیز اندیشه هاست ؛ روز طلوع اندیشه های نو ، روز انسانهای فرهیخته و بالنده، روز اندیشه های ناب و روز گسستگی جهل و نابخردیها ، این روز ، روزی است که دانش دوستان با دستان مهربان و اندیشه های نابشان از دوستی ها سخن خواهند گفت.

با گرامیداشت یاد همه شهدای انقلاب اسلامی وجنگ تحمیلی واین روز بزرگ ، که تبلور بینش ، آگاهی و پیشگامی دانشجویان در عرصه مبارزه با استکبار و بیدادگری است ، اینجانب ۱۶ آذر ماه روز دانشجو را به نمامی اصحاب علم واندیشه در کشور ،خاصه دانشجویان و اساتید وارسته و برجسته دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همه دانشجویان تلاشگر و مومن ایرانی را در جهت تولید علم و تلاش روز افزون در جهت نیل به اهداف بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) از خداوند منان خواهانم.

درخاتمه تقارن " میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حماسه ۱۶ آذر روز دانشجو"  را تبریک عرض نموده و به روان پاک همه دانشجویانی که جان خود را در راه سربلندی و آزادی این سرزمین در سالهای قبل و پس از انقلاب اسلامی و دوران پر افتخار دفاع مقدس فدا کردند درود می فرستم.

نعمت اله شفیعی 

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.