سه‌شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵

برگزاری جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد

image.png

جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد برگزار شد

به گزارش مفدا خراسان شمالی، جلسه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در بیمارستان امام حسن (ع) بجنورد با حضور اعضاء برگزار گردید.

دکتر فریمان ابراهیم زاده جانشین رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به اهداف این ستاد بیان نمود : از جمله اهداف ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی، گسترش و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه و چهارچوب وظایف و ماموریت های سازمان – صیانت از حقوق شهروندی ، برخورد کریمانه و محبت آمیز با مردم و حفظ کرامت آنان – آگاه سازی مردم از حقوق و تکالیف به منظور انضباط اجتماعی و قانون گرائی در جامعه و پیشگیری از تخلفات اداری و رسیدگی به شکایات مردم و پیگیری برای برخورد با متخلفین می باشد.

وی در ادامه افزود: رضایت بیماران از خدمات بیمارستانی یکی از مهمترین شاخص های اثر بخشی و کیفیت ارائه خدمات بخشهای مختلف بیمارستان می باشد و یک بیمار راضی کلید موفقیت هر بیمارستانی است. اگر به مردم صادقانه رفتار کنیم، بخش قابل توجهی از رضایت مندی حاصل خواهد شد.

در پایان اعضای ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی نیز به طرح دیدگاهها و نظرات خود در رابطه با مسائل و مشکلات موجود پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.