پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۶

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز رو به پایان است

1

دکتر بهرام ‌جمالی در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت : اولین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز که با شرکت ۱۵۰۰ دانشجوی دختر و پسر همراه بود ، رو به اتمام است.

به گزارش مفدا تبریز ، دکتر جمالی مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پایان یافتن اولین المپیاد ورزشی دانشجویان دانشگاه در بخش دختران در تاریخ ۱۴ آذرماه خبر داد و افزود : بخش پسران این المپیاد دانشگاهی نیز ۱۶آذرماه به اتمام می رسد.

وی افزود : این المپیاد که با شرکت و رقابت ۱۵۰۰ دانشجو در ۱۰ رشته دختران و ۱۲ رشته پسران رخ داد با قهرمانی دانشکده پیراپزشکی در بخش دختران همراه شد و دانشکده های پزشکی ، پرستاری دندانپزشکی ، توانبخشی ، داروسازی ، مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی ، تغذیه ، بهداشت ، و علوم نوین پزشکی به ترتیب در جایگاه های دوم تا دهم قرار گرفتند.

جمالی در ادامه گفت : المپیاد ورزشی پسران نیز ۱۹ آذر به پایان می رسد و با توجه به نزدیک بودن رقابت ها نتایج نهایی به طور قطعی مشخص نشده است.

وی ضمن اشاره به برگزاری اولین المپیاد ورزشی دانشگاه براساس آیین نامه وزارت بهداشت ، جلسات مختلف با نمایندگان و انجمن های ورزشی ، رقابتی کردن مسابقات و رتبه بندی دانشکده ها را عامل حضور قدرتمند دانشکده های مختلف دانشگاه در این المپیاد عنوان کرد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت : پس از پایان یافتن این المپیاد ، دومین المپیاد ورزشهای همگانی دانشگاههای علوم پزشکی شمالغرب کشور در بخش برادران و از ۲۳ آذر ماه سال جاری با حضور شش دانشگاه تبریز، ارومیه، اردبیل، زنجان و دانشکده‌های مراغه و سراب در ۱۳ رشته ورزشی همگانی آغاز خواهد شد.

جمالی در پایان خاطر نشان کرد : سومین المپیاد ورزشهای همگانی دانشجویان پسر دانشگاههای علوم پزشکی کشور نیز اوایل اسفند در خزر آباد ساری برگزار می شود که مسابقات منطقه‌ای مذکور پیش زمینه و محک جدی دانشجویان دانشگاه جهت حضور در این المپیاد خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.