سه‌شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶

دومین روز از کارگاه آموزشی دبیران و کارشناسان شورای انضباطی برگزار شد

شورای انضباطی بوشهر

دومین روز از کارگاه آموزشی دبیران و کارشناسان شورای انضباطی ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی کشور امروز سه‌شنبه ۲۱ آذر ماه در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا، دومین روز از کارگاه آموزشی دبیران و کارشناسان ۱۰ دانشگاه علوم پزشکی با هدف ارتقاء سطح آموزشی و توانمدسازی این دبیران و کارشناسان صبح امروز سه شنبه ۲۱ آذرماه ماه در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شروع به کار کرد و در این کارگاه  پرونده‌های انضباطی مورد بررسی قرار گرفت. 

در روز دوم کارگاه دبیران و کارشناسان شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، پرونده‌های ارزیابی شده سال ۹۵ مورد تحلیل و بررسی دبیران و کارشناسان قرار گرفت و نسبت به ایرادات شکلی و ماهوی پرونده‌ها بحث و تبادل نظر شد.

۱۰ دانشگاه علوم پزشکی شامل ایلام، بندرعباس، اهواز، بهبهان، جهرم، فسا، شیراز، تهران و ایران  با حضور دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت طی دو رو به بررسی مفاد آئین نامه و شیوه‌نامه اجرایی شورای مرکزی انضباطی پرداختند و در خصوص مباحث حقوقی و مسائل مطرح شده انضباطی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است، این دوره از برگزاری کارگاه آموزشی انضباطیع چهارمین دوره آن است و پیش از این در سه دوره دیگر شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی مناطق مختلف کشور حضور داشته‌اند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.