پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۱

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار میکند;

چهارمین کنگره پژوهش های کاربردی دانشگاه های علوم پزشکی استان سیستان و بلوچستان

چهارمین کنگره پژوهش

دانشگاه علوم پزشکی زاهدان رتبه ۱۸ تحقیق و پژوهش را در سطح کشور دارد این امیدوار کننده است طی جلساتی که ما با رئیس مرکز رشد و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری داشتیم ایشان وعده حمایت بیش از پیش از طرح های پژوهشی را دادند.

به گزارش زاهدان مفدا_صبح پنجشنبه بیست و سوم آذرماه سال جاری چهارمین کنگره پژوهش های کاربردی دانشگاه های علوم پزشکی سیستان و بلوچستان با  محوریت علوم پایه پزشکی و پزشکی بالینی، بهداشت و مدیریت، پرستاری و مامایی و... در محل کمیته تحقیقات مرکزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان آغاز شد.
این مراسم پس از پذیرش شرکت کنندگان،  با حضور مسئولین دانشگاه، هیئت داوران و شرکت کنندگان در محل سالن همایش های پردیس دانشگاه دنبال شد.
در ابتدا دکتر محمود رضا میری رئیس دانشگاه و همچنین رئیس کنگره، ضمن تبریک به دانشجویان، اساتید و فعالان حوزه پژوهش گفت: از مدت ها قبل در زمینه راه اندازی کمیته تحقیقات و انجام فعالیت های پژوهشی برنامه ریزی لازم را انجام شده است وامروز شاهد شکوفا شدن بذر امید و نظاره گر تحقق ایده های خودمان هستیم.
ایشان با اشاره به جایگاه مناسب دانشگاه از نظر تحقیق و پژوهش در سطح کشور افزود: دانشگاه علوم پزشکی زاهدان رتبه ۱۸ تحقیق و پژوهش را در سطح کشور دارد این امیدوار کننده است طی جلساتی که ما با رئیس مرکز رشد و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری داشتیم ایشان وعده حمایت بیش از پیش از طرح های پژوهشی را دادند.
پس از صحبت های ایشان پنل اول ارائه مقالات اغاز شد و دانشجویان با ارائه مطالبشان و پرسش و پاسخ های حضار، برنامه را ادامه دادند.
در ادامه ارائه پوستر های کنگره توسط دانشجویان انجام شد. 
این کنگره پس از رأی هیئت داوران  و مشخص شدن مقالات برتر به پایان رسید.
خبرنگار زاهدان مفدا:فائزه آئینه نگینی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.