سه‌شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷

بازدید دانشجویان کانون سلامت رفتار دانشگاه علوم پزشکی قزوین از شیرخوارگاه حلیمه

شیرخوارگاه حلیمه

به همت اعضای "کانون سلامت رفتار" دانشگاه علوم پزشکی قزوین و با همکاری اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی این دانشگاه، در حرکتی زیبا دانشجویان از شیرخوارگاه حلیمه بازدید کرده و برنامه‌های مفرحی برای کودکان برگزار کردند.

به گزارش مفدا قزوین، "رامش حسین زاده" رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی قزوین ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: امروزه سلامتی فقط به معنی فقدان بیماری نیست و افراد باید در ابعاد جسمی، روانی، اجتماعی و معنویی از رشد یکپارچه و متناسب برخوردار باشند.

وی افزود: هدف از فعالیت های کانون سلامت رفتار نیز ارتقاء سطوح چهار گانه سلامتی در جمعیت دانشجویی است.

حسین زاده خاطرنشان کرد: در این راستا فعالیت هایی با محتوای نوع دوستانه و خیر خواهانه، کمک بسیاری به ارتقاء بعد معنوی افراد می کند، چرا که عشق و نوع دوستی پیوند عمیقی با معنویت دارد و باعث میش‌ود که انسان به تجربه ای ژرف و عمیق از طریق ارتباط با خود، خداوند، انسان ها و طبیعت دست یابد و به همین دلیل است که در بسیاری موارد در حرکت های خیرخواهانه و نوع دوستانه بیش از آنکه فرد یاری گیرنده از ثمرات آن بهره مند شود، فرد یاری رسان التیام می یابد.

شایان ذکر است، این برنامه علاوه بر اینکه در راستای ارتقاء بعد معنوی دانشجویان صورت گرفت، باعث افزایش نشاط و شادکامی بین ساکنین شیرخوارگاه حلیمه نیز شد.

این بازدید با برنامه‌های متنوعی همراه بود که از آن جمه می‌توان به اجرای شعرهای کودکانه، اجرای تئاتر و موسیقی، بازی با کودکان و آموزش اوریگامی، برگزاری مسابقه و اهداء جوایز، تقدیم هدایا و مراسم تولد اشاره کرد.  

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.