چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام بانی اولین "سمینار استانی سرطان" شدند

برگزاری اولین سمینار سرطان( به روایت تصویر کمیته مفدا ایلام)

به همت انجمن های علمی پزشکی، پرستاری، هوشبری و اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی ایلام و سازمان نظام پزشکی استان ایلام، اولین سمینار سرطان در این استان برگزار شد.

به گزارش مفدا ایلام، دبیر اجرایی اولین سمینار سرطان در این باره گفت: این سمینار استانی در قالب برنامه "فصل نو، فصل نشاط علمی" در سالن همایش های هتل زاگرس شهرستان ایلام برگزار شد.

"میلاد نرگسی" اضافه کرد: این سمینار یک روزه برای بیش از ۲۰۰ نفر از گروه های هدف شامل دانشجویان، پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص استان و کادر درمانی بیمارستان‌های سطح استان برگزار شد که با استقبال این گروه‌ها روبه روشد.

دبیر اجرایی این سمینار خاطر نشان کرد: این سمینار با محوریت معرفی تازه های علمی و شیوه های نوین درمانی و مراقبتی در زمینه سرطان و به‌ویژه سرطان پستان برگزار شد که در آن بیش از ۱۲ نفر از پزشکان متخصص و فوق تخصص سخنرانی کردند.

وی ادامه داد: همچنین دبیران انجمن های علمی دانشجویی در این سمینار ضمن معرفی انجمن های علمی خود، گزارشی از عملکرد سالانه  این انجمن ها را برای شرکت کنندگان در سمینار ارائه کردند و در پایان بیش از 100 نفر از دانشجویان به عضویت انجمن های علمی در آمدند.

زینب خدارحمی: عضو کمیته مفدا ایلام

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.