پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴

اختتامیه دومین جشنواره ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی منطقه شمال کشور به میزبانی گلستان برگزار شد

اختتامیه

دومین المپیاد ورزش های همگانی پسران دانشگاه های علوم پزشکی منطقه شمال کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور کاروان های ورزشی دانشگاه های علوم پزشکی گلستان ،شاهرود، سمنان، مازندران ، بابل و گیلان برگزار شد

به گزارش مفدا گلستان، این مسابقات از صبح امروز پنجشنبه ۳۰ آذرماه آغاز شد و تا عصر امروز ادامه داشت و شرکت کنندگان از دانشگاه های علوم پزشکی گلستان، شاهرود، سمنان، مازندران، بابل و گیلان در ۷ رشته ورزشی شامل بسکتبال ۳نفره، والیبال ۲ نفره، فوتبال رومیزی، طناب زنی، دارت، شطرنج سرعتی و تنیس روی میز با دست مخالف به رقابت پرداختند .

شیرین منصوریان  که سرپرستی تیم های دانشگاه علوم پزشکی گلستان را برعهده داشت در گفتگو با خبرنگارمفداگلستان از آمادگی، همت و تلاش های دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت و افزود : این موفقیت حاصل تلاش های دانشجویان مقام آور دانشگاه علوم پزشکی گلستان است  و میزبانی و حضور دراین مسابقات را باعث انگیزه مضاعف وتلاش بیشتر دانشجویان  برای دوره های بعدی دانست .

 در آیین اختتامیه، از تیم ها و افراد مقام آور مسابقات در دومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی منطقه شمال کشور تجلیل شد .

نتایج دومین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی منطقه شمال  کشور به تفکیک هر رشته ورزشی :

**رشته ورزشی شطرنج سرعتی:

-کسب مقام اول : رسول خسروی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

-کسب مقام دوم: امیرحسین اکبری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان

-کسب مقام سوم: کوروش جهرمی از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

**رشته ورزشی دارت:

-کسب مقام اول : حسین خانی از دانشگاه علوم پزشکی گلستان

-کسب مقام دوم: سهند لطفی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

-کسب مقام سوم: علی شبان از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

**رشته ورزشی تنیس روی میز با دست مخالف:

-کسب مقام اول : سید محمد حسینی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

-کسب مقام دوم: احمد ایمنی از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

-کسب مقام سوم: محمدمهدی مظفری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان

**رشته ورزشی طناب زنی:

-کسب مقام اول : سعید یعقوبی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

-کسب مقام دوم: افشین قنبرپور از دانشگاه علوم پزشکی گلستان

-کسب مقام سوم: سجاد اکبرزاده از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

**رشته ورزشی فوتبال روی میز(تیمی) :

-کسب مقام اول : بهنام قلیچی و محمدمهدی عزیزی از دانشگاه علوم پزشکی گلستان

-کسب مقام دوم: امیر نایبی و سجاد سهیل زاده از دانشگاه علوم پزشکی گیلان

-کسب مقام سوم: فرشاد بابامحمدی و عادل یگانه پور از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

**رشته ورزشی بسکتبال:

-کسب مقام اول : دانیال سجادی، حسین شفیعی، سینا خدایاری و سجاد سهیل زاده از دانشگاه علوم پزشکی بابل

-کسب مقام دوم: محمد یوسفی، آرمین توکلی و سیدعباس مصطفوی از دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

-کسب مقام سوم: امین شجاعی، بهزاد میرحیدری و علی اصغر عباسی از دانشگاه علوم پزشکی گلستان

**رشته ورزشی والیبال:

-کسب مقام اول: پرویز فرخی و مصطفی بهلکه از دانشگاه علوم پزشکی گلستان 

-کسب مقام دوم: مهدی اسدی، مجید باقری و وحید روحانی از دانشگاه علوم پزشکی بابل

-کسب مقام سوم:حسین صالحی دلاور، سعید نصرالله پور و کیوان زارعی از دانشگاه علوم پزشکی مازندران

-کسب مقام سوم مشترک:سامان نصرالله پور، محمدحسن اسکندری و  محمدمهدی عرب از دانشگاه علوم پزشکی سمنان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.