جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸

جزئیات نقل و انتقال دانشجویان دختر در ترم آینده

دانشجو

نخبگان، زیر چتر حمایتی دانشگاه آزاد

ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان آغاز شد

محمدرضا فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت‌نام از دانشگاهیان متقاضی اعزام به عتبات عالیات در هجدهمین دوره از امروز ۲۵ آذر ماه در سایت لبیک آغازشد و تا پنجم دی ماه ادامه خواهد یافت.

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، دانشگاهیان مشتاق سفر زیارتی عتبات عالیات برای اعزام های بازه زمانی بهمن ۹۶ تا اردیبهشت ماه ۹۷ می توانند با مراجعه به سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک نسبت به ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه کشی اقدام کنند.

نخبگان، زیر چتر حمایتی دانشگاه آزاد

رنجبر معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت:با توجه به قانونی که در کشور وجود دارد، قصد داریم نخبگان دیگر دانشگاه ها را به عنوان محصل در رشته دوم جذب کنیم. به این صورت که بتوانند علاوه بر اینکه در رشته خود تحصیل می کنند، رشته دومی در دانشگاه آزاد اسلامی داشته باشند. قصد داریم تمام نخبگان کشور را زیر چتر حمایتی دانشگاه آزاد اسلامی ببریم.

 تخصیص ۱۴ میلیارد تومان به فعالیت‌های فن آورانه دانشگاه آزاد اسلامی

شیخ زین‌الدین معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری با بیان اینکه معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در ۳ سال گذشته با اختصاص ۱۴ میلیارد تومان، از فعالیت‌های فن آورانه دانشگاه آزاد اسلامی حمایت کرده است، گفت: به نظر ما هم این مبلغ کفاف حمایت از طرح‌های فن آورانه و دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی را نمی‌دهد اما موضوعی که باید به آن توجه داشت، تقویت مدل شرکت‌های دانش بنیان و به فروش رساندن محصولات تجاری‌سازی شده است تا از این طریق بتوانیم کمبود منابع را تأمین کنیم.

۸۰۰ میلیارد تومان؛ گردش مالی پارک‌های فناوری دانشگاه تهران

زارعی رئیس پارک علم فناوری دانشگاه تهران گفت:در سال ۹۵_۹۶، بالغ بر ۷۰۰ تا ۸۰۰میلیارد تومان گردش مالی شرکت های پارک بوده است که با دارایی حدود ۶۰۰میلیارد تومان توانسته ایم ۶۰۰محصول را مدیریت کنیم و در این بین ۲ هزار کارآفرینی انجام و سه محصول را توانسته به ثبت اختراع برسانیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.