یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹

با اعلام دبیرخانه کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت

مهلت ثبت نام پژوهشگران قرآن و سلامت تمدید شد

قرآن و سلامت

مهدی صالحی، رئیس دبیرخانه کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت از تمدید مهلت ثبت نام پژوهشگران قرآن و سلامت تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش مفدا، مهدی صالحی، رئیس دبیرخانه کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت از تمدید مهلت ثبت نام پژوهشگران قرآن و سلامت تا پایان سال جاری خبر داد.

صالحی با اشاره به ثبت نام ۲۰۰ استاد و دانشجو از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور در سامانه مربوطه، از برگزاری نخستین نشست این پژوهشگران در حاشیه سومین کنگره بین‌المللی قرآن و طب که هفته گذشته در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد، خبر داد و افزود: تعداد یکصد نفر از پژوهشگران ثبت نام شده در این سامانه برای شرکت در کارگاه‌های آموزشی، پژوهشی و استفاده از مقالات ارایه شده در این کنگره از ۱۹ تا ۲۳ آذر ماه سال جاری، میهمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز بودند و در نظر است تا در آینده نیز از میان پژوهشگران برگزیده برای برنامه‌های مختلف علمی و پژوهشی دعوت به عمل آید.

صالحی در ادامه با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام پژوهشگران تا پایان سال جاری از طریق طراحی صفحات مربوط به پژوهشگران آزاد و حوزویان پژوهشگر در زمینه قرآن و سلامت خبر داد و افزود: هدف ما از تشکیل بانک اطلاعاتی پژوهشگران قرآن و سلامت این است که از توانمندی همه پژوهشگران این عرصه در راستای اهداف کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی در نظام سلامت بهره‌برداری کنیم.

گفتنی است، ثبت نام پژوهشگران قرآن و سلامت از طریق وب سایت www.mefda.ir  تا پایان سال جاری انجام خواهد شد و در آینده نیز اطلاعات ثبت نام شدگان قابل تکمیل و به روز رسانی خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.