یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱

برگزاری اردوی جهادی توسط جهادگران دانشگاه علوم پزشکی جیرفت

اردوی جهادی

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و کانون جهادی انصارالمهدی(عج) دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ، اردوی جهادی در قالب ۹ کارگروه تخصصی به مدت یک روز برگزار شد.

به گزارش مفدا جیرفت، این اردوی جهادی یک روزه به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و کانون جهادی انصارالمهدی (عج) دانشگاه علوم پزشکی جیرفت یکم دی ماه در منطقه خاتون آباد (زنگیان) برگزار شد.

در این اردو که بیش از ۲۵ نفر از دانشجویان حضور داشتند، در قالب ۹ کارگروه تخصصی «بهداشت و درمان، BMI، فشار خون ، قند خون ، مامایی ، فوریت های پزشکی ، تبلیغات پشتیبانی و کودکان به ارائهخدمات پرداختند.

ویزیت عمومی توسط دونفر از دانشجویان اینترن، ویزیت رایگان توسط کارشناس ارشد مامایی، دارو درمانی و مکمل درمانی زیر نظر دانشجویان اینترن، غربالگری و پایش توده بدنی، فشارخون، قند خون، سلامت دهان و دندان، آموزش های بهداشت زنان و بارداری،مراقبت از فرزند و بهداشت مادران و نوزادان از جمله خدماتت جهادگران بود که می توان به آنها اشاره کرد.

در بخش تخصصی کودکان نیز خدماتی شامل آموزش بهداشت فردی با شعر و داستان و نمایش ، کارگاه نقاشی با موضوعات بهداشت سلامت و پزشکی غربالگری کودکان از نظر قد ، اندازه گیری وزن و معاینه چشم. انجام مسابقات مختلف و اهدای جوایز  انجام شد.

گفتنی است، در این اردو بیش از ۱۰۰ نفر از اهالی روستای محروم زنگیان مورد پایش و بیش از ۵۰ نفر از کودکان آموزش‌های لازم را دریافت کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.