یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱

کارگاه آموزشی ویژه همتایاران (دختر) سلامت روان دانشجویان برگزار گردید

کارگاه

کارگاه آموزشی مهارت حل مسئله با حضور همتایاران دختر دانشگاه، روز دوشنبه سیزدهم آذرماه در اتاق مشاوره خوابگاه دانشجویی (پنج آذر) دانشگاه برگزار شد

به گزارش مفداگلستان، کارگاه آموزشی مهارت حل مسئله با حضور همتایاران دختر، روز دوشنبه سیزدهم آذرماه ساعت ۱۹ در اتاق مشاوره خوابگاه دانشجویی (پنج آذر) دانشگاه برگزار گردید. مدرس مربوطه در این کارگاه ضمن اشاره به این نکته که تصمیم گیری بخشی از زندگی هر روزه ما است گفت: برخی تصمیم ها در زندگی روزمره به اندازه ای تکرار شده اند که زمان اندکی برای فکر کردن به آنها صرف می شود. وی افزود: برخی نیز شاید یکبار اتفاق می افتند اما تاثیرات عمیقی در زندگی دارند، مانند انتخاب رشته تحصیلی، شغل وهمسر. حل مشکل و تصمیم گیری نوعی مهارت است، مهارتی که می توان آموخت و تمرین کرد.

همچنین در این کارگاه پیرامون مباحثی چون تعریف حل مسئله و انواع آن، حل مسئله به عنوان مقابله ای مسئله مدار پرداخته شد و در خصوص مراحل حل مسئله که عبارتند از تعریف و فرمول بندی مسئله، تولید و خلق راه حل های متعدد، ارزیابی سود و زیان و معایب و محاسن راه حل ها و انتخاب آنها، به کارگیری راه حل، ارزیابی و بازنگری آن و ...توضیحاتی ارائه شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.