سه‌شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹

مفدا سمنان :

کسب موفقیتی دیگر برای دانشگاه / کسب رتبه حسابرسی مطلوب دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان

semnan

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان، برای دومین سال متوالی موفق به کسب رتبه "مطلوب" حسابرسی مستقل دانشگاه شد.

در سومین دوره از جلسات سالانه هیات امنا دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان که در تاریخ چهارم دی ماه 96 با حضور اعضاء هیات امنا در ستاد مرکزی دانشگاه تشکیل گردید؛ دکتر امین لو مشاور وزیر و دبیر مجامع هیات امناهای دانشگاههای علوم پز کشور، کسب رتبه حسابرسی مطلوب دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان را برای دومین سال متوالی تبریک گفت.

دکتر امین لو، این موفقیت را برای دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بسیار مهم و حائز اهمیت در راستای ارتقاء ساختار دانشگاه دانست و بیان نمود: کسب رتبه حسابرسی مطلوب برای دومین سال متوالی تاکنون توسط تعداد معدودی از دانشگاه ها کسب گردیده، که باعث افتخار است که دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جزء این دانشگاه های موفق در کشور می باشد.

دکتر شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در جلسه هیئت‌امنای دانشگاه، در سخنانی در خصوص این دستاورد برزگ گفت: این موفقیت نتیجه سال‌ها تلاش همکاران دانشگاه برای انطباق فعالیت‌های مالی با تمامی دستورالعمل‌های موجود در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، کسب این موفقیت بزرگ " حسابرسی مطلوب " برای دومین سال متوالی را به جامعه برزگ دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تبریک عرض نموده، ارتقای کمی و کیفی، توسعه زیرساخت ها و قرار گرفتن این دانشگاه در جایگاه اصلی اش را از درگاه خداوند منان خواستار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.