سه‌شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹

روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛

تقدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از مسئولین روابط عمومی حوزه های تابعه دانشگاه

semnan

نشستی با حضور دکتر مهدی شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، مدیران، مسئولین و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه در سالن امام جواد (ع) ستاد مرکز برگزار شد.

دکتر مهدی شادنوش رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، با اشاره به نقش روابط عمومی در سازمان ها گفت: در سازمان های دولتی داشتن اطلاعات موثق، دقیق و به موقع با توجه به اهداف و ساختار، بزرگترین سرمایه یک سازمان می باشد و حیات یک سازمان به داشتن ارتباط دو سویه ی درون سازمانی و برون سازمانی و انجام تبلیغات و کسب اطلاعات به روز و مفید بستگی دارد و این جاست که لزوم وجود روابط عمومی توانمند در ادارات و سازمان ها نمایان می شود.

رئیس دانشگاه بیان کرد: بدون شک در پیکره بندی یک سازمان، روابط عمومی یکی از اعضاء اصلی بدنه سازمان محسوب می گردد زیرا مستقیماً زیر نظر بالاترین مقام اجرائی سازمان مشغول به فعالیت است.

وی افزود: کارشناسان و مسئولین روابط عمومی ها با توجه به اهمیت جایگاه و حساسیت حوزه فعالیت روابط عمومی در سازمان ها باید آموزش های لازم را در این حوزه کسب نمایند.

دکتر شادنوش با اشاره به این که، امروز روابط عمومی در دانشگاه جایگاه اصلی خود را به دست آورده است، بیان داشت: امروز به نقطه ای رسیده ایم که تمرکز به روابط عمومی کار لوکس نیست، و خدا را شاکریم در حال حاضر جایگاه اصلی این حوزه در دانشگاه شناخته شده است.

در پایان این نشست رئیس دانشگاه با اهدای لوح تقدیر از زحمات مسئولین و کارشناسان روابط عمومی حوزه های تابعه دانشگاه قدر دانی نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.