چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰

مراسم تقدیر از شورای مرکزی کمیته تحقیقات برگزار شد

تحقیقات گراش

حجه الاسلام برفر زحمات اعضا را برگ زرینی از فعالیت های دانشکده بخصوص در هفته پژوهش برشمرد و هدایایی به رسم یادبود به سرپرست و اعضای شورای مرکزی کمیته تحقیقات اهدا کرد.

به گزارش مفدا گراش: پیرو جلسه با معاونت پژوهشی در هفته پژوهش، جلسه ای نیز با حضور حجه الاسلام برفر مدیر فرهنگسرا  در محل دفتر کمیته با اعضای شورای مرکزی و مهدی قوامی زاده سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی برگزار شد .

در ابتدا قوامی زاده ضمن خوشامدگویی به حاضرین ، ضمن بیان  توضیحاتی در مورد اهمیت پژوهش  های دانشجویی در مورد وحدت حوزه و دانشگاه نیز سخن گفت و خواستار تحکیم و تقویت هرچه بیشتر این موضوع مهم که دستاورد مهم انقلاب فرهنگی بود پرداخت و پس از قرائت منشور اخلاقی،  خواستار پایبندی به اصول کمیته و حرکت در چارچوب سیاستهای کمیته های تحقیقات دانشجویی شد.

در پایان نیز روند ارایه و تصویب پژوهش های دانشجویی در شورای مرکزی کمیته، شورای پژوهشی و شورای اخلاق دانشکده بیان شد و منشور اخلاقی کمیته به امضای تمامی حاضرین رسید و مدیر فرهنگسرای علوم پزشکی  از سرپرست  کمیته و دبیر و سایر  فعالین شورای مرکزی کمیته تحقیقات تقدیر و تشکر کرد.

همچنین حجه الاسلام برفر ضمن بیان توضیحاتی در خصوص اهمیت کمیته تحقیقات دانشجویی ، زحمات اعضا را برگ زرینی از فعالیت های دانشکده بخصوص در هفته پژوهش برشمرد و هدایایی به رسم یادبود به سرپرست و اعضای شورای مرکزی کمیته تحقیقات اهدا کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.