چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵

برای نخستین بار صورت گرفت؛

برپایی کافه جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

کافه جشنواره تربت حیدریه

کافه جشنواره سیمرغ به همت سفیران این جشنواره برای نخستین بار به مدت یک هفته در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار و با استقبال باشکوه و پرشور دانشجویان رو به رو شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، "حمید آزادی" دبیر دانشگاهی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ در مصاحبه با روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی گفت: در جشنواره امسال با توجه به انتخاب سفیر برای هر بخش توانستیم نظم و سازماندهی بیشتری را داشته باشیم و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده سفیران اطلاعات لازم در خصوص جشنواره را بخوبی به دانشجویان، اساتید و کارکنان انتقال داده اند که این انسجام موجب خرسندی است.

تشکیل جلسات به طور مستمر در راستای سازماندهی فعالیت ها

دبیر دانشگاهی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ ادامه داد: از ابتدای شروع  نهمین جشنواره ۵ جلسه با سفیران دانشگاهی جشنواره و دو جلسه با معاون محترم فرهنگی دانشجویی و کارشناسان فرهنگی دانشگاه تشکیل و صورت جلسات به صورت مستند بایگانی شد که بر این اساس همه فعالیت های صورت گرفته در جلسات هم اندیشی برنامه ریزی شده و پس از تقسیم وظایف بین اعضا به مرحله اجرا در آمده است.

ثبت نام ۸ برابری نسبت به سال گذشته

آزادی در ادامه با بیان این که از مجموع ۶۵۰ دانشجو دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تا چهارم دی ماه حدود ۲۰۰نفر از دانشجویان مشارکت فعالی داشته اند، ابراز کرد: امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته و تلاش مجدانه سفیران، سایر دانشگاه های سطح شهرستان نیز به بزرگترین فستیوال فرهنگی وزارت بهداشت بپیوندند.

برگزاری کلاس های آموزشی با همکاری کانون های فرهنگی

وی با بیان این که یکی از مهمترین فعالیت ها نسبت به سال گذشته برگزاری جلسات متعدد هم اندیشی سفیران با دبیران کانون های فرهنگی بود، خاطر نشان کرد: این دو گروه با همکاری هم در ۵ زمینه سفالگری، عکاسی، نقاشی، فتوشاپ و خوشنویسی برای دانشجویان علاقمند کلاس های آموزشی برگزار کردند.
 

برگزاری کافه جشنواره برای نخستین بار

دیبر دانشگاهی نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ افزود: تبلیغات محیطی مهم ترین اثر را در اجرای بهتر یک فعالیت دارد که با توجه مطرح شدن این ایده در جلسات هم اندیشی با سفیران دانشگاهی، کافه جشنواره به مدت یک هفته در محوطه اصلی دانشگاه برپا شد و این کافه جشنواره که جهت آشنایی دانشجویان با جشنواره، مشاهده آثار سال گذشته  و معرفی سفیران هر بخش برپا شده بود، با استقبال پرشور دانشجویان مواجه شد.  

حمید آزادی در پایان تعیین چارت سفیران و صدور ابلاغ وکارت شناسایی، تشکیل گروه هایی در فضای مجازی جهت آشنایی و ارتباطات بیشتر دانشجویان، فضا سازی اتاق دبیرخانه دائم جشنواره در دانشگاه، اکران و نقد فیلم یتیم خانه ایران، بازدید از نمایشگاه آثار فرهنگی قطب الدین حیدر شهرستان، توزیع تراکت در سطح شهرستان، مراکز درمانی و دانشگاه ها، دیدار با پزشکان، پیراپزشکان و سایر کارکنان درمانی را از جمله مهمترین اقدامات دو ماه اخیر دانست.

وی با بیان این که باتوجه به برنامه ریزی های انجام شده در تلاشیم تا تبلیغات جشنواره را در سایر دانشگاه های شهرستان افزایش داده و از توانایی و استعداد سایر دانشجویان در زمینه های مختلف استفاده کنیم، گفت:  امیدواریم همچون سال های گذشته دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در این جشنواره به کسب رتبه های برتر دست یافته و از کارکنان و اعضای هیئت علمی خواستاریم تا با شرکت در جشنواره اشتیاق دانشجویان را چندین برابر کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.