سه‌شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶

رئیس ستاد عتبات دانشگاهیان کشور:

۴۱۰۷ نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت به عتبات اعزام می‌شوند/ ۴۹ کاروان مستقل برای دانشگاهیان وزارت بهداشت

عتبات

رئیس ستاد عتبات دانشگاهیان کشور از اختصاص ۴۹ کاروان مستقل برای اعزام دانشگاهیان وزارت بهداشت خبر داد و گفت: ۴۱۰۷ نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت در هجدهمین دوره عتبات اعزام خواهند شد.

حجت‌الاسلام فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفتگو با مفدا گفت: با توجه به استقبال بی‌نظیر دانشگاهیان در دوره‌های قبل، در این دوره شاهد افزایش سهمیه هستیم و ۱۷۰۰۰ نفر از زائرین در قالب ۴۲۰ کاروان از اول بهمن ماه ۹۶ تا پایان اردیبهشت ماه ۹۷ به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

وی در خصوص تعداد اعزامی‌های وزارت بهداشت گفت: تعداد ۹۰۸۸ نفر از دانشگاه‌های علوم پزشکی ثبت‌نام کرده‌اند که این تعداد ثبت‌نام عدد قابل توجهی است. 

فقیهی افزود:  از این تعداد ثبت نام ۴۱۰۷ نفر بر اساس قرعه کشی انتخاب شده‌اند که در قالب کاروان‌های مشترک و کاروان‌های وزارت بهداشت به عتبات اعزام خواهند شد.

رئیس ستاد عتبات دانشگاهیان با اشاره به اختصاص کاروان‌های مختص دانشگاه‌های علوم پزشکی گفت: ۲۱۴۷ نفر از دانشگاهیان وزارت بهداشت از طریق کاروان‌های مشترک دانشگاهیان به عتبات اعزام و تعداد ۱۹۶۰ نفر هم با ۴۹ کاروان که برای دانشگاه‌های علوم پزشکی در نظر گرفته‌ایم اعزام خواهند شد.

وی ادامه داد: سهمیه کاروان‌های مستقل را برای هر شهر به دانشگاه‌ علوم پزشکی اعلام کرده‌ایم و از دانشجویان می‌خواهیم که با توجه به سهمیه موجود از کاروان‌های مستقل خود استفاده کنند.

فقیهی خاطرنشان کرد: از دانشگاهیان عازم به عتبات تقاضا داریم که به هیچ نحو افراد غیر دانشگاهی را جایگزین خود نکنند و در کاروان‌ها افراد غیر دانشگاهی حضور نداشته باشند.

گفتنی است؛ زائرینی که نام آن‌ها به در قرعه کشی انتخاب شده است،  از روز شنبه نهم دی لغایت ۱۳ دی ماه ۹۶ فرصت دارند که به به آدرس www.labbayk.ir بخش سامانه جامع عتبات دانشگاهیان،مراجعه و ثبت نام خود را نهایی کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.