چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳

در دومین جشنواره سراسری آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار منطقه ۷ آمایشی:

از ۳ نفر از دانشجویان برتر علمی پژوهشی شاهد و ایثارگر دانشگاه تقدیر شد

دانشجويان برتر شاهد كاشان

در دومین جشنواره سراسری آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار منطقه ۷ آمایشی که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد از دانشجویان برتر علمی پژوهشی شاهد و ایثارگر تجلیل شد.

به گزارش مفدا کاشان، مراسم تقدیر از دانشجویان برتر علمی- پژوهشی شاهد و ایثارگر کلان منطقه ۷ آمایشی (جایزه ملی ایثار) به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد.

در این مراسم که با حضور دانشجویان برتر علمی، پژوهشی شاهد وایثارگر، مسئولین بنیاد شهید و دبیران و کارشناسان ستادهای شاهد و ایثارگر دانشگاههای کلان منطقه ۷ در سالن همایش باقر العلوم دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار شد، با اهدا لوح تقدیر و هدیه از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر منطقه تجلیل شد .

اسامی سه نفر از دانشجویان برتر علمی پژوهشی دانشگاه که مورد تقدیر قرار گرفتند به شرح ذیل می باشد:

نعیمه داوودی نفر اول رشته پزشکی

سید صالح قرشی نفر سوم رشته پزشکی

محمدصالح هدائیان  نفر سوم رشته دندانپزشکی

هدف از برگزاری  جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار شناسایی و معرفی دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زمینه سازی برای مشارکت فعال این دانشجویان و ارتقاء علمی آنان می باشد.

براساس دستورالعمل اجرایی جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار، دانشجویان برتر مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاههای کلان مناطق آمایشی بر اساس شاخص های آموزشی؛‌پژوهشی ؛ فرهنگی و ایثارگری  انتخاب و به منظور رقابت در سطح کشوری معرفی می شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.