یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۱

از سوی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان؛

در طرح "هر اتاق دو هزار تومان"، هزینه جراحی یک زن سرپرست خانوار تامین شد

كانون آواي مهر كاشان

به همت کانون نیکوکاری آوای مهر و کمیته خیریه تشکل انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، در طرح "هر اتاق دو هزار تومان "هزینه جراحی یک زن سرپرست خانوار تامین شد.

به گزارش مفدا کاشان،‌ علیرضا خواجه دبیر کانون آوای مهر گفت: با توجه به اینکه یکی از اهداف کانون خیریه نیکوکاری آوای مهر دستگیری از نیازمندان می باشد، با همکاری کمیته خیریه انجمن سلامی  با اجرای طرح "هر اتاق دو هزار تومان" از هر اتاق خوابگاه‌های دانشجویی مبلغ دوهزار تومان و همچنین واریزهای نقدی برخی از دانشجویان،  هزینه جراحی یک زن سرپرست خانوار دریافت و تامین شد.

دبیر کانون آوای مهر با بیان اینکه برخی از دانشجویان مبالغ بیش از دو هزار تومان را نیز برای این کار خیر پرداخت کرده اند، گفت: در این طرح با کمک دانشجویان خوابگاهی و خیرین بیش از یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان جمع آوری شد که ۷۰۰ هزار تومان آن برای عمل جراحی این مددجو هزینه شد و مابقی هم برای موارد مشابه هزینه خواهد شد.

وی گفت، در گفتگو با پزشک این بیمار، پزشک از حق طبابت خود صرف نظر کرد و این مبلغ فقط برای جراحی بیمار و بیمارستان هزینه شد.

خواجه ضمن تشکر از دانشجویان اظهار امیدواری کرد: امیدواریم بتوانیم با ادامه چنین طرح ها و کمک هایی گره ای از کار نیازمندان، بیماران و همچنین دانشجویان نیازمند  باز کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.