یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶

در گفت‌وگوی ایسنا با معاون فرهنگی وزیر بهداشت مطرح شد؛

اعلام تعداد دانشجویان بازداشت‌شده علوم پزشکی در تجمعات اخیر/آزادی ۳ نفر از دانشجویان

دکتر محمد رضا فراهانی ایسنا

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت با اعلام تعداد دانشجویان بازداشت شده دانشگاههای علوم پزشکی در تجمعات اخیر گفت: تا ساعت ۱۰ صبح شنبه ۱۶ دی‌ماه ۳ نفر از این دانشجویان آزاد شده اند.

به گزارش مفدا، دکتر محمدرضا فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به اینکه دانشگاه‌های علوم پزشکی در تجمعات و ناآرامی‌های اخیر کشور درگیر نبوده‌اند، اظهار کرد: تجمعی در دانشگاه‌های علوم پزشکی صورت نگرفته و اتفاقی رخ نداده است. 

وی ادامه داد: جمعا ۶ نفر از دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی خارج از استان تهران دستگیر شده‌اند که بازداشت این افراد در خارج از دانشگاه اتفاق افتاده است. 

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت با اشاره به پیگیری‌های این معاونت در خصوص آزادی دانشجویان دستگیر شده، اظهار کرد: ۳ نفر از دانشجویان دستگیر شده تا ساعت ۱۰ صبح شنبه ۱۶دی‌ماه آزاد شده‌اند و ۳ نفر دیگر در بازداشت به سر می‌برند که البته این آمار مربوط به ساعت ۱۰  روز شنبه ۱۶ دی ماه است.

وی ادامه داد: همچنان برای آزادی سه نفر دیگر تلاش می‌کنیم و به ما قول داده شده است که این افراد نیز آزاد شوند. 

فراهانی افزود: دانشجویان دستگیر شده در تجمعات نقشی نداشته‌اند و متاسفانه در محل ناآرامی‌ها که خارج از دانشگاه بوده است، حضور داشته‌اند. 

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در پایان اظهار کرد: گزارشی از دستگیری دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی استان تهران وجود ندارد و افرادی که دستگیر شده‌اند از دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌های دیگر هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.