یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶

اولین نشست سفیران جشنواره بین المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزارشد

سیمرغ9

اولین نشست صمیمی دانشجویان با معاون فرهنگی دانشجویی و مدیر فرهنگی و فوق برنامه در خصوص برنامه ریزی، معرفی و اطلاع رسانی بخش های مختلف نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ تشکیل شد . 

نشست صمیمی دانشجویان با معاون فرهنگی دانشجویی و مدیر فرهنگی و فوق برنامه و رئیس اداره فوق برنامه وکارشناسان فرهنگی و سفیران سیمرغ در خصوص برنامه ریزی، معرفی و اطلاع رسانی بخش های مختلف نهمین جشنواره بین المللی سیمرغ تشکیل شد . 

در ابتدا جلسه دبیر جشنواره سیمرغ دانشگاهی توضیحاتی در خصوص فراخوان بخش های مختلف جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت ارائه کرد.

رستم پور در ادامه گزارشی ازحضور دانشجویان در جشنواره فرهنگی سال قبل، تعداد آثارراه یافته و مقام های کسب شده توسط دانشجویان ارائه وسپس برنامه های اداره فرهنگی با مشارکت کانون ها را برای حضور بهتر دانشجویان در این جشنواره را تشریح کرد و هدف از برگزاری این جلسه را هم اندیشی با سفیران دانشجویی در بخش های مختلف جهت معرفی هر چه بهتر جشنواره و اطلاع رسانی وسیع در سطح تمامی دانشکده ها و مراکز تابعه دانشگاه عنوان کرد.

همچنین به منظورهماهنگی بیشتر برنامه ها مقرر شد کمیته ایی با عنوان کمیته سفیران جشنواره تشکیل، تا با تقسیم وظایف بین سفیران وتشکیل جلسات منظم و برنامه ریزی برای ایجاد ایستگاههای جشنواره در تمامی دانشکده ها، خوابگاهها اطلاع رسانی وسیع انجام شود تا حضور حداکثری دانشجویان را در این دوره از جشنواره شاهد باشیم.

نهمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با شعار سالم زیستن، هنراست. مهلت ثبت نام وارسال آثار از ۱۰ آبان ماه الی 25 بهمن ماه۹۶ می باشد.

گفتنی ست پس از مطرح نمودن انتقادات و پیشنهادت سفیران سیمرغ در خصوص پیشرفت در نهمین جشنواره سیمرغ ،معاون فرهنگی دانشجویی حمایت های مالی و عنوی خود را در این زمینه اعلام نمودند . 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.