دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰

نشست بصیرتی حماسه ۹ دی روزبصیرت ومیثاق امت باولایت در بیمارستان امام خمینی(ره) بندرترکمن برگزار گردید

نشست بصیرتی

عبدالحامد پرهیز گفت: حماسه تاریخ ساز و دشمن شکن و میثاق ملت با ولایت در نهم دی ماه۸۸، نشان از وحدت ملی در مقابل دشمن بود که حول محورولایت فقیه و رهبری در تاریخ این سرزمین ، ماندگار شد.

به گزارش مفداگلستان به نقل از روابط عمومی بیمارستان امام خمینی(ره) :  به مناسبت حماسه ۹دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، نشست بصیرتی و روشنگری با حضور ریاست، مدیریت، حراست و پرسنل بیمارستان و استاد آخوند سخندان در تاریخ ۷دیماه روز پنج شنبه، در دفتر ریاست بیمارستان امام خمینی(ره) بندرترکمن برگزار شد.

در این برنامه، عبدالحامد پرهیز، مدیر بیمارستان گفت: حماسه تاریخ ساز و دشمن شکن و میثاق ملت با ولایت در نهم دی ماه۸۸، نشان از وحدت ملی در مقابل دشمن بود که حول محورولایت فقیه و رهبری در تاریخ این سرزمین، ماندگار شد.

وی افزود: حماسه ۹دی نشان از بصیرت و هوشیاری مردم انقلابی کشورمان است و این یوم الله هیچوقت نباید از ذهن مردم فراموش شود، ما بسیجیان از هیچگونه تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ ناب محمدی(ص) و ارزشهای انقلاب اسلامی کشورمان که ثمره خون هزاران شهید می باشد، کوتاهی نخواهیم کرد.

آخوند سخندان استادحوزه در این مراسم با بیان اینکه اساسی ترین خصومت آمریکا با انقلاب اسلامی و ولایت، نگرانی و حراس از قدرت الهام بخش و الگوسازی انقلاب اسلامی بوده است، تصریح کرد: البته وقوع بیداری اسلامی در منطقه به تأسی از انقلاب هم در همین راستا ارزیابی می شود اما حماسه ۹ دی نمایش غیرت های ایرانیان در دفاع از انقلاب، نظام اسلامی و ولایت فقیه بوده است .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.