دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸

اولین اردوی تیم ملی تیراندازی دانشجویان طی روزهای ۱۳ تا ۱۷ دی‌ برگزار شد

اردوی آماده سازی تیم تیراندازی دانشجویان

نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی دانشجویان کشور برای حضور در مسابقات تیراندازی دانشجویان جهان با حضور ۴۵ دانشجو در سالن فدراسیون تیراندازی برگزار شد.

به گزارش مفدا، نخستین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی تیراندازی دانشجویان کشور برای حضور در مسابقات تیراندازی دانشجویان جهان با حضور ۴۵ دانشجو در سالن فدراسیون تیراندازی برگزار شد.

محمدحسین کریمی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران  که در مسابقات انتخابی تیم ملی دانشجویان در رشته تفنگ بادی آقایان قهرمان شد و به تیم ملی تیراندازی دانشجویان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان راه یافت، نیز در این اردوی آماده‌سازی  حضور داشت.

این اردوی آماده‌سازی به منظور ارتقای سطح آمادگی و فنی ورزشکاران برای حضور در مسابقات تیراندازی دانشجویان جهان با همکاری فدراسیون تیراندازی برگزار شد و طی این اردوی آماده‌سازی، ورزشکاران در دو بخش تفنگ و تپانچه زیر نظر مربیان و کادر فنی به تمرینات خود پرداختند.

محمد حسین کریمی برگزیده سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش ورزشی و قهرمان تیمی و انفرادی دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور است.

کریمی در مسابقات انتخابی تیم ملی دانشجویان در رشته تفنگ بادی آقایان، با کسب ۶۲۱/۹ امتیاز به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد و موفق به همراهی تیم ملی تیراندازی دانشجویان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان در کشور مالزی شد.

گفتنی است هفتمین دوره رقابتهای  قهرمانی تیراندازی دانشجویان جهان ۲۳ الی ۲۷ اسفند ماه  سال جاری در کشور مالزی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.