دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶

مفدای سمنان :

تجلیل از دانشجویان برتر علمی و پژوهشی شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از بین دانشگاه های کلان منطقه یک آمایش کشور

semnan

مراسم تجلیل و تقدیر از دانشجویان برتر علمی و پژوهشی شاهد و ایثارگر دانشگاه های کلان منطقه یک آمایش کشور در سالن قلم دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد.

در این مراسم از دانشجویان محسن پاکدامن دانشجوی دانشکده توانبخشی و محمد محمدی دانشجوی دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به عنوان دانشجویان برتر علمی و پژوهشی شاهد و ایثارگر دانشگاه های کلان منطقه یک آمایش کشور تجلیل و تقدیر شد.

دکتر سید عباس موسوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران بیان نمود: ایثارگری در برخی از حوزه ها مخصوصا حوزه ی علم و دانش دشوار است ولی سختی و دشواری راه نباید باعث توقف ایثار و جهاد شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، با اشاره به این که تجلیل از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر نشان دهنده این است که راه ایثارگری همچنان تداوم دارد، گفت: دانشجویانی که حایز رتبه های برتر علمی و پژوهشی شده اند، در واقع اقدامی ایثارگرانه انجام داده اند و وظیفه دانشجویان و همه ما در قبال ایثارگران، جهادگران و رزمندگان این است که همواره در حوزه علم و عمل نمونه و بهترین باشیم.

وی با مهم دانستن موفقیت دانشجویان شاهد و ایثارگر در حوزه علم و دانشگاه، بر لزوم بسترسازی مناسب و به کارگیری امکانات در حوزه های علمی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر به عنوان کسانی که ادامه دهنده راه ایثارگران و شهدا هستند، تاکید نمود.

گفتنی است: دانشگاه های کلان منطقه یک آمایشی کشور شامل دانشگاه های علوم پزشکی گلستان، شاهرود، بابل، گیلان، مازندران و سمنان می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.