دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰

آئین تکریم و معارفه روسای دانشکده‌های داروسازی و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان

تودیع ومعارفه

مراسم تکریم و معارفه روسای دانشکده‌های داروسازی و پیراپزشکی و بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان صبح روز دوشنبه ۱۸ دی‌ماه ۹۶ در محل سالن ابن سینای دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدازنجان - در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین حاج‌آقا شیرمحمدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن ایراد بیاناتی در مورد نوع مدیریت اسلامی و بیان جوانب آن در طول دوره حکومت اسلامی از صدر اسلام تاکنون؛ به بیان ویژگی‌های مدیران اسلامی پرداخت و افزود: در نگاه مدیریت اسلامی مدیریت فخر نیست و پیامبر اکرم (ص) نیز به عنوان اسوه حسنه است که باید الگوی مدیران باشد.
وی ضمن تشکر از زحمات گرانقدر پروفسور مهرداد حمیدی و دکتر محمدرضا مهراسبی در طول مدت مدیریتی در دانشکده‌های داروسازی و بهداشت و پیراپزشکی، اظهار کرد: قرار گرفتن دانشگاه علوم پزشکی زنجان در بین دانشگاه‌های تیپ یک، مرهون زحمات افرادی چون پرفسور حمیدی و دکتر مهراسبی است.
حاج‌آقا شیرمحمدی با بیان اینکه جابجائی مدیران دلیل بر قوت و ضعف آنان نیست، افزود: منصب ریاست محلی برای خدمت به جامعه است و این تغییرات در راستای خدمت‌رسانی است.
نماینده ولی فقیه در دانشگاه در ادامه برای این عزیزان آرزوی موفقیت نمود.


*** دکتر محمدرضا مهراسبی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و رئیس سابق دانشکده بهداشت و پیراپزشکی با یادی از مرحوم مهدوی بنیانگزار دانشکده پزشکی زنجان، به بیان گزیده‌ای از گذشته دانشگاه از بدو تأسیس تاکنون و عملکرد دانشکده بهداشت و پیراپزشکی پرداخت و اظهار کرد: دانشکده پیراپزشکی و بهداشت به لحاظ نرم‌افزاری و افزوده شدن رشته‌های آزمایشگاه محور و کارشناسی ارشد از سال ۸۸، توسعه خوبی داشته است.
وی با بیان این نکته که طرح جامع دانشگاه هنوز به اهداف خود نرسیده و تلاش‌های زیادی در این راستا صورت گرفته است، تأسیس ساختمان جدید دانشکده بهداشت و پرستاری و مامایی در دهه فجر سال ۹۶، تشویق و ترغیب همه اعضای هیئت علمی و کارکنان در جهت خدمت به دانشگاه و تلاش برای رشد و تعالی در راستای اهداف دانشگاه را از برنامه‌های پیش رو برشمرد.
*** پروفسور مهرداد حمیدی رئیس سابق دانشکده داروسازی زنجان با تقدیر و تشکر از روسای اسبق دانشگاه در دوره‌های گذشته بویژه دکتر سروری و دکتر بیگلری، از کلیه افرادی که به نوعی در راستای رشد و توسعه دانشکده داروسازی نقش موثر داشتند؛ تشکر کرد و برای دکتر مهران محسنی و مجموعه دانشکده داروسازی زنجان آرزوی موفقیت و سرافرازی نمود.


*** دکتر مهران محسنی رئیس جدید دانشکده داروسازی با تشکر از زحمات پرفسور حمیدی از سال ۸۵ تاکنون؛ به بیان جایگاه ویژه دانشکده داروسازی زنجان و وجود سرمایه‌های ارزشمند نیروی انسانی و اعضای هیئت علمی توانا که خود، جز سرمایه‌های ارزشمند دانشکده داروسازی می‌باشند، پرداخت. 


*** دکتر فرامرز مجیدی رئیس جدید دانشکده بهداشت و پیراپزشکی با تشکر از حسن اعتماد دکتر قزلباش و قدردانی از زحمات رئیس پیشین دانشکده و معاون آموزشی دانشگاه؛ به بیان مشکلات موجود بر سر راه دانشکده بهداشت و در راس آن ساختمان فیریکی دانشکده پرداخت و ابراز امیدواری کرد: با تلاش و کوشش فراوان می‌شود بر مشکلات موجود فائق شد.


*** دکتر مهدی اسکندری معاون آموزشی دانشگاه ضمن تشکر از بیانات حاج‌آقا شیرمحمدی به عنوان محور همدلی دانشگاه؛ روسای پیشین دانشکده‌های داروسازی و بهداشت و پیراپزشکی را از سرمایه‌های دانشگاه نام برد و از زحمات آنان قدردانی کرد.
وی با بیان این نکته که دانشگاه علوم پزشکی زنجان به عنوان قطب کلان منطقه ۶ آمایشی کشوری، در بحث آموزش مسئولیت مهمی را برعهده گرفته است، ابراز امیدواری کرد: با حمایت‌های دکتر قزلباش با توسعه کمی و کیفی رشته‌های تحصیلی و افزایش تعداد اعضای هیات علمی، به اهداف پیش‌بینی شده خود تا سال۱۴۰۰ نائل شود.
معاون آموزشی دانشگاه با تاکید بر توان‌مندی و تجهیزات دانشکده داروسازی و انتظار دانشگاه از این دانشکده برای حضور پررنگ و قوی در همه عرصه‌های علمی؛ برنامه‌های جدید دانشگاه که در غالب کارگروه‌های متعدد در دانشگاه در حال اجرا می‌باشد را تشریح کرد.


در این آئین با اهداء لوح‌ها و هدایایی از سوی واحدهای مختلف دانشگاه به روسای پیشین و جدید دو دانشکده از زحمات و تلاش‌های آنها قدردانی به عمل آمد.
این آئین با قرائت متن لوح تقدیر اهدایی ریاست دانشگاه به پروفسور حمیدی و دکتر مهراسبی و همچنین قرائت لوح خدمت دکتر محسنی و دکتر مجیدی به اتمام رسید.


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.