سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴

پایان هفته دوم جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران؛

نفرات برتر رشته طناب زنی و داژبال در بخش دختران معرفی شدند

مدیریت تربیت بدنی

مدیریت تربیت بدنی در هفته دوم برگزاری جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه، مسابقات طناب زنی و داژبال را در بخش دختران با حضور پرشور دانشجویان برگزار کرد.

به گزارش مفدا تهران، در روز یازدهم برگزاری جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه، مدیریت تربیت بدنی در پنجمین روز از رقابت های بخش دانشجویان دختر، روز چهارشنبه ۱۳ دی ماه ۹۶ مسابقات طناب زنی و داژبال را با حضور پرشور ورزشکاران در مجموعه ورزشی شهید فتحی برگزار کرد.
بر اساس این گزارش، جشنواره ورزشی دانشجویان دختر در رشته طناب زنی با حضور دانشجویان ورزشکار از ساعت ۱۷ تا ۱۹ برگزار شد که در پایان مهدیس مهدیخانی دانشجوی رشته پزشکی مقام اول، الناز جعفروند دانشجوی رشته علوم تغذیه و رژیم شناسی مقام دوم و ریحانه باقری دانشجوی رشته پزشکی مقام سوم را کسب کردند.
همچنین، مسابقات داژبال نیز که با حضور پرشور دانشجویان از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در مجموعه ورزشی شهید فتحی برگزار شد طبق نظر هیات داوران و با توجه به امتیازات کسب شده تیم پزشکی الف (فاطمه کوهنژاد، مریم تاجیک، مینا امیرمحمدی، سمانه بور بور) مقام اول مسابقات را کسب کرد.
توضیح اینکه، جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه همچنان با برگزاری رشته والیبال در دو بخش دختران و پسران و نیز فریزبی در بخش پسران ادامه دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.