چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰

برگزاری گردهمایی روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه

گردهمایی روابط عمومی ها

گردهمایی روابط عمومی واحدهای تابعه دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا خراسان شمالی،در این نشست مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه اظهار داشت:روال کار روابط عمومی تغییر کرده است وبه سمت روابط عمومی نوین پیش میرویم

 مهندس"فیضی" تصریح کرد : طرح تحول سلامت طرحی است که آبروی نظام بوده و هر قدر کار بزرگ تر باشد نقد بیشتری بر آن می شود و وظیفه ما شفاف سازی است و باید روشنگری کنیم و عملکرد دولت و دانشگاه را هر چه بیشتر به مردم اطلاع دهیم.

وی تاکید کرد:باید اعتماد مردم نسبت به سیستم بهداشت و درمان و عملکرد بالای این حوزه خدمتی وسیع در استان را تقویت نماییم و این برای ما ارزش دارد.

مهندس"فیضی" ابراز امیدواری کرد که با توجه به رویکرد جدید مدیریت روابط عمومی دانشگاه انتظار می رود عملکردی که روابط  عمومی واحدهای تابعه از خود نشان می دهند هر چه بیشتر در خور شأن دانشگاه باشد.

وی اظهار داشت: باید اطلاعات و اشراف روابط عمومی ها در سطحی باشد که بتوانند نسبت به جریان سازی اتفاقات حوزه خود به درستی واکنش نشان دهند.

بر پایه این گزارش تور آموزشی عکاسی پروژه های دانشگاه با حضور همکاران روابط عمومی واحدهای تابعه و کارگاه آموزش رسانه های آموزشی و اصول عکاسی خبری توسط «امید حسن نیا همکار محترم روابط عمومی دانشگاه در دستور کار این گردهمایی قرار دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.