شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱

دیدار رئیس جهاد دانشگاهی قم با دکتر ایرانی خواه/گسترش همکاری های دو جانبه

دیدار دکتر ایرانی خواه و جهاد دانشگاهی

رئیس جهاد دانشگاهی قم با رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، دکتر حیدری رئیس جهاد دانشگاهی قم در این دیدار گفت: همکاری و تعامل دو نهاد جهاد دانشگاهی و دانشگاه علوم پزشکی قم می تواند بسیار ارزشمند و اثر بخش در راستای رفع بسیاری از مشکلات باشد.

وی بیان داشت: این دو مجموعه می توانند با تعامل همه جانبه و انجام کارهای گروهی و کارگاهی در امر پژوهش و برگزاری جلسات پژوهشی نیز اهتمام داشته باشند.

دکتر حیدری گفت: در حال حاضر اقدامات بسیار خوبی با همکاری معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم در حال انجام است که امیدواریم این تعاملات و برنامه ریزی ها گسترده شود.

دکتر ایرانی خواه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این دیدار گفت: نقش و جایگاه جهاد دانشگاهی در راستای اهداف چشم انداز بلند کشور مطرح است که می تواند تاثیرگذار باشد.

وی عنوان داشت: همکاری میان جهاد دانشگاهی و دانشگاه های استان باید گسترده تر شود تا بتوانیم با همکفری و برنامه های تعاملی در راستای برنامه های کلان گام برداریم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم ابراز داشت: جهاد دانشگاهی دارای ظرفیت و پتانسیل بسیاری است که باید با برقراری ارتباط بیشتر با مجموعه های دانشگاهی و استفاده از ظرفیت های دانشگاه ها، در اجرای برنامه ها اهتمام داشته باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.