شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴

علمی وآموزشی

کمیته مشورتی دانشجویان PhD با مسئول و کارشناسان دفتر EDC دانشگاه، تشکیل جلسه داد

دانشگاه علوم بهزیستی وتوانبخشی

اولین نشست کمیته مشورتی دانشجویان PhD با حضور دانشجویان دکترای بعنوان نماینده گروههای مختلف آموزشی ، سرپرست اداره مطالعات و توسعه آموزش پزشکی و مسئول واحد استعدادهای درخشان دانشگاه در محل دفتر EDC تشکیل شد.

  به گزارش مفداعلوم بهزیستی و توانبخشی، " فروزان شکوه " سرپرست اداره مطالعات و توسعه آموزش پزشکی (EDC) در این نشست ، هدف از تشکیل این کمیته را جلب مشارکت هرچه بیشتر دانشجویان بخصوص در مقطع دکتری در امر توسعه آموزش عنوان کرد و با معرفی حیطه های فعالیت این کمیته، مشارکت هرچه بیشتر دانشجویان در حوزه پژوهشهای آموزش ، برنامه ریزی درسی ، توانمند سازی دانشجویان و ارزشیابی فراگیران را خواستار شد.

    وی همچنین ضمن معرفی مرکز توسعه آموزش دکتری (DEDC)  و اهداف و رسالت این مرکز اظهار امیدواری کرد، از همکاری دانشجویان دکتری بطور تخصصی در ارتقای کیفیت برنامه های آموزشی مقطع دکتری در آینده بهره ببرند.

   در ادامه این جلسه ، دانشجویان به بیان مشکلات ، پیشنهادها و  نقطه نظرهای خود پرداخته و با ابراز تمایل و علاقه به همکاری در زمینه شناسایی و طرح مشکلات آموزشی، از ایده همکاری و مشارکت در فعالیتهای مذکور استقبال نموده و آمادگی خود را جهت تعیین و الویت بندی مشکلات آموزشی و برنامه ریزی برای اقدامات حل این مشکلات از طریق دانشجویی  اعلام کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.