یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶

توسط اعضای شورای صنفی

۶۱۰بسته کمک غذایی ویژه فصل امتحانات، در خوابگاه‌های دانشکده علوم پزشکی آبادان توزیع شد

توزیع بسته های غذایی در خوابگاه‌های دانشکده آبادان

۶۱۰ بسته کمک غذایی ویژه فصل امتحانات، توسط اعضای شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی آبادان در خوابگاه‌های این دانشکده میان دانشجویان توزیع شد.

به گزارش مفدا، ۶۱۰ بسته کمک غذایی ویژه فصل امتحانات، توسط اعضای شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی آبادان در خوابگاه‌های این دانشکده میان دانشجویان توزیع شد.

توزیع بسته غذایی ویژه فصل امتحانات برای نخستین بار از سوی شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی آبادان در سطح خوابگاه‌ها میان دانشجویان با هدف ارایه خدمات تغذیه‌ای به دانشجویان به صورت رایگان توزیع شد.

این بسته‌های کمک غذایی توزیع شده به دانشجویان  خوابگاهی دانشکده علوم پزشکی آبادان به ارزش صد میلیون ریال، شامل  یک بسته خرمای صادراتی، ۲۶۰ گرم گردو به ازای هر دانشجو، سیصد گرم بادام برای هر نفر است که در انتخاب این بسته غذایی سعی شد به ارزش غذایی و میزان کالری این مواد توجه شود تا دانشجویان در فصل امتحانات با استفاده از این بسته غذایی، بتوانند با انرژی و توان بهتری ایام درس و امتحانات را سپری کنند.

همچنین با توجه به فصل امتحانات، با هماهنگی مسئولان دانشکده علوم پزشکی آبادان، تدابیری در خصوص ارسال غذاهای دانشجویی به خوابگاه‌ها اندیشیده شده است  تا وقت دانشجویان در فصل امتحانات بابت رفتن به سلف‌سرویس گرفته نشود.

همچنین با توجه به فصل امتحانات و با توجه به اینکه دانشجویان به واسطه امتحانات، فرصت طبخ غذا را کمتر دارند، از این رو تصمیم بر این گرفته شد تا جمعه‌ها در فصل امتحانات، تهیه و توزیع غذا از سوی دانشکده انجام گیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.