یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶

برگزاری جلسه بین المللی سازی دانشگاه

برگزاری جلسه بین المللی سازی دانشگاه

جلسه بین المللی سازی دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور رئیس و اعضای کمیته بین المللی سازی دانشگاه متشکل از معاونین درمان، غذا و دارو، آموزشی و بهداشتی و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه در سالن جلسات دفتر ریاست ستاد برگزار گردید.

دکتر سیامک واحدی افزود: دانشگاه می تواند در راستای صدور خدمات درمانی و فعالیت های خود با تمامی کشورها تعامل داشته باشد ولی داشتن مرز مشترک  ، قرابت فرهنگی، زبانی و دینی با منطقه اقلیم کردستان عراق سبب ایجاد حجم ارتباطی گسترده تری با این کشور می گردد.

 در پایان این جلسه همچنین مقرر شد معاونین پیشنهادات خود را در خصوص چگونگی انتقال بیماران از کردستان عراق، ایجاد دفتر توریسم درمانی در اقلیم، تشکیل تیم در استان، تهیه بروشور، پمفلت و کلیپ معرفی توانمندیها، استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، معرفی بخش های VIP ، طرح توجیهی در رابطه با مطالعات اپیدمیولوژیک، جذب و پذیرش دانشجو و صادرات دارو اعلام نمایند.

 در این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان سیاست های دانشگاه در خصوص بین الملل سازی و لزوم ارتباط با اقلیم کردستان عراق جهت ارائه خدمات درمانی، دارویی، آموزشی، پژوهشی و ... را بیان کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.