سه‌شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۴

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:

رسالت واحد تربیت بدنی، سوق دادن دانشجویان به تفریحات سالم است

تربیت بدنی

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: بدون شک این اهداف ناشی از افزایش انگیزه در روی آوردن به تفریحات سالم و غنی سازی اوقات فراغت است.

مصطفی یزدانی، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در گفتگو با خبرنگار مفدا، ضمن عرض تبریک به دانشجویان جدید الورود و آرزوی سالی پربار توام با پیروزی و بهورزی به تشریح برنامه های این دانشگاه در سال جاری پرداخت.

وی برنامه های واحد تربیت بدنی دانشگاه را در راستای تحقق اهداف راهبردی و همگانی کردن ورزش برای دانشجویان دانست و گفت: بدون شک این اهداف از افزایش شادابی و انگیزه در روی آوردن به ورزش و تفریحات سالم و غنی سازی اوقات فراغت نشات می گیرد.

تاکید بر حضور حداکثری دانشجویان در پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی

یزدانی با بیان این که پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی از یکم آبان لغایت یکم دی ماه برگزار می شود، خواستار شرکت حداکثری دانشجویان در این جشنواره شد.

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه با اعلام همزمانی انتخابات انجمن های ورزشی با شورای صنفی دانشگاه از دانشجویانی که توانایی شرکت در انتخابات را برای تاثیرگذاری بر کارهای ورزشی دانشگاه و به عنوان نماینده ای در انجمن ورزشی دارند، به مشارکت در انتخابات دعوت کرد.

وی برگزاری المپیاد ورزش های همگانی دختران دانشجو در بهمن ماه و مسابقات فوتسال دانشگاه های علوم پزشکی کشور در اوایل اسفند ماه را از دیگر برنامه های ورزشی دانشگاه برشمرد و گفت: باتوجه به قرارگرفتن فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در بین هشت تیم برتر در سال قبل، امسال خواهان رسیدن دانشجویان به سکوی قهرمانی مسابقات هستیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.