دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸

بازدید سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی از خوابگاه های ملکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

image.jpeg

دکتر ناصری سرپرست معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، جهت بررسی مشکلات ساختمان خوابگاه ها ،تجهیزات و امکانات آن و سایر مشکلات دانشجویان ساکن در خوابگاه از خوابگاه های دخترانه ی الزهرا، فاطمیه و ریحانه بازدید کرد.

در این بازدید سه ساعته، که با حضور سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی و هیات همراه متشکل از مدیر دانشجویی، رئیس اداره امور خوابگاه ها،   کارشناس امور خوابگاه ها و  مسئول روابط عمومی حوزه (مفدا بیرجند)انجام شد ضمن بازدید اتاق به اتاق خوابگاه های دانشجویی، سالن ورزشی ، سالن های مطالعه و سایر فضاهای  فرهنگی و رفاهی، خوابگاه های مذکور را از نزدیک مشاهده کرد.

 دکتر ناصری با حضور در خوابگاه های دانشجویی به بررسی وضعیت رفاهی دانشجویان و کیفیت این خوابگاه ها پرداخت. و دقایقی به گفت و گو با دانشجویان ساکن خوابگاه در خصوص مشکلات آنها و راه حل های پرداخت . وضمن تشکر ازهیات همراه،  پیگیری مسائل دانشجویان را خواستار شدند.

همچنین در بخش های دیگری از این بازدید دکتر ناصری با حضور در سالن فرهنگی ، سالن مطالعه و سالن ورزشی از نزدیک در جریان امکانات و تجهیزات آن ها قرار گرفت و در خصوص کمبود ها با دانشجویان به گفتگو پرداخت.

دکتر ناصری افزود : علاوه بر تلاش برای فراهم کردن امکانات لازم ، فراهم نمودن زمینه ها و بسترهای لازم جهت استفاده دانشجویان از این امکانات ، ترویج فعالیت های فرهنگی هنری ، ورزشی و نشاط بخش و تشویق آنان را به شاد بودن از مهمترین مسائل دانشجویان بوده و نسبت به این امر تمامی تلاش خود را انجام خواهد داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.