پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۱

رئیس شورای شهرستان سراب خبرداد:

حضور متخصص چشم و مغر و اعصاب در مرکز بهداشتی درمانی مهربان

سراب

اعضای شورای شهر مهربان با رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب بر آمادگی خود برای همکاری و کمک به مسئولان حوزه سلامت شهرستان سراب تاکید کردند.

به گزارش مفدا سراب،اعضای شورای شهر مهربان ضمن حضور در دفتر ریاست دانشکده علوم پزشکی سراب و تبریک انتصاب دکتر ابهری بر آمادگی خود جهت همراهی و همکاری با مسئولان حوزه سلامت شهرستان و دانشکده علوم پزشکی تاکید کردند.

دکتر ابهری رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب با تشکر از همکاری اعضای شورای شهرمهربان گفت:سازمان های مردم نهاد بستر خوبی برای فرهنگ سازی و ارتقا سواد سلامت و فرهنگ پیشگیری و رعایت مسائل بهداشتی بوده و همکاری تنگاتنگ ا«ها با دانشکده نوپای علوم پزشکی سراب می تواند به بهترشدن خدامات سلامت بیانجامد.

وی قول داد تا هفته آینده از مراکز بهداشتی و درمانی بخش مهربان بازدید کردهتا مسائل و مشکلات موجود  با بررسی کارشناسانه مرتفع شود.

ناصر عبدالهی رئیس شورای شهرستان سراب و عضو شورای شهر مهربان با بیان اینکه خدمات صورت گرفته در حوزه سلامت درمنطقه شایسته تقدیر است ،خاطرنشان کرد: بازسازی مرکز بهداشتی درمانی مهربان وحضور متخصص مغز و اعصاب و چشم پزشکی در این مرکز از جمله اقدامات مناسب در حوزه سلامت است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.