سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶

افطار دکتر پیوندی با دانشجویان ساکن در خوابگاه فردوس

بازدید دکتر پیوندی ریاست محترم دانشگاه و جمعی از مسئولین دانشگاه از خوابگاه فردوس

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: رئیس دانشگاه و هیأت همراه در روز یکشنبه مورخ 30 خرداد ماه از خوابگاه فردوس بازدید به عمل آوردند.

 

 به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: رئیس دانشگاه و هیأت همراه در روز یکشنبه مورخ 30 خرداد ماه از خوابگاه فردوس بازدید به عمل آوردند.

این بازدید که در سیزدهمین روز از ماه مبارک رمضان برگزار گردید، دکتر پیوندی رئیس دانشگاه، دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رمضانی مدیر روابط عمومی دانشگاه، نریمانی مدیر امور دانشجویی دانشگاه، دکتر وفایی مدیر تربیت بدنی دانشگاه، دکتر تهرانی سرپرست مرکز مشاوره دانشگاه، مهندس مقدم رئیس اداره تغذیه دانشگاه، مرتضوی الحسینی رئیس اداره خوابگاه های برادران، آزاد سرپرست روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه،مسئولین و دانشجویان این خوابگاه نیز حضور داشتند.

در این بازدید دکتر پیوندی، دکتر خانی جزنی و هیأت همراه ضمن بازدید از امکانات این خوابگاه، از نزدیک در جریان مسائل موجود نیز قرار گرفتند و ضمن پاسخگویی به سئوالات مطروحه دانشجویان خوابگاهی به گفت و گو با دانشجویان پرداختند.

گفتنی است در این بازدید رئیس دانشگاه به همراه مسئولین به صرف افطار و شام با دانشجویان در نمازخانه این خوابگاه پرداختند.

همچنین در ادامه این بازدید پس از صرف شام و افطاری، رئیس دانشگاه نشست صمیمانه ای را با دانشجویان در خصوص حل مسائل و مشکلات خوابگاهی و دانشگاهی داشتند و نظرات دانشجویان را در خصوص بهبود کیفیت ارائه خدمات جویا شدند.

لازم به ذکر است در این نشست دانشجویان به طرح مواردی از قبیل: تجهیز امکانات برای سالن ورزشی، در نظر گرفتن مکانی به منظور تحویل امانات دانشجویان در این خوابگاه، کمبود اتاق ها برای اسکان دانشجویان، خریداری وسایل لازم و ضروری برای آشپزخانه خوابگاه، رفع مشکلات ایاب و ذهاب، بهبود کیفیت غذا و ایجاد تنوع در وعده های غذایی، کند بودن سرعت اینترنت، رفع مشکلات سرمایشی، در این خوابگاه و... اشاره نمودند.

  خبرنگار: آهو ضرغامی

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.