پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶

در مراسم تجلیل از مدیران و رابطین نماز دستگاه‌های اجرایی برتر استان زنجان؛

از دانشگاه علوم پزشکی زنجان تجلیل به عمل آمد

نماز

دانشگاه علوم پزشکی زنجان از حیث توانایی‌های لازم و دستیابی به نتایج مطلوب در فعالیت‌های استانی و شهرستانی حائز ۹۱ درصد امتیاز، شایسته تقدیر ویژه شناخته شد.

به گزارش مفدا زنجان،ظهر چهارم بهمن‌ماه ۹۶ در مراسم تجلیل از مدیران و رابطین نماز دستگاه‌های اجرایی برتر استان زنجان در حسینیه جنب دفتر امام جمعه از ۳۰ دستگاه اجرایی که امتیاز بالای ۹۰ کسب کرده بودند تجلیل شد.
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در این مراسم عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان را در امر نماز قابل تقدیر دانست.
حجت الاسلام والمسلمین خاتمی با اشاره به اینکه نماز تنها عبادتی است که تعطیل بردار نیست از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان خواست موانع برگزاری نماز جماعت را رفع کنند.
استاندار زنجان هم در این مراسم با اشاره به تاثیرات معنوی وجسمی نماز، اقامه این فریضه واجب الهی را یکی از نشانه‌های رنگ وبوی اسلامی کشور عنوان کرد.
مهندس درویش امیری افزود: ما باید روح نماز را درسیستم اداری ایجاد کنیم و فضا را برای اقامه نماز همگان فراهم کنیم.
به گزارش وب‌دا، در این مراسم؛ ۹۰ دستگاه اجرایی استان مورد ارزیابی کارشناسان این ستاد اقامه نماز قرارگرفت که بعد از ارزیابی ۳۰ دستگاه مورد تقدیر ویژه، ۵۰ دستگاه قابل تقدیر و ۹ دستگاه هم قابل قبول شناخته شده‌اند.
این ارزیابی براساس دستورالعمل ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در زمینه ترویج فرهنگ اقامه نماز و براساس ارزیابی انجام شده و اخذ مستندات مربوطه توسط هیأت ارزیابی و داوری عملکرد ستاد اقامه نماز استان به عمل آمد.  


ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.