سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸

افطار مسئولین با دانشجویان در خوابگاه سمیه

مراسم افطاری خوابگاه سمیه

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر پالش مدیر و مشاور اجرایی حوزه ریاست دانشگاه و دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، در روز سه شنبه مورخ 25 خرداد ماه، از خوابگاه دخترانه سمیه بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه: دکتر پالش مدیر و مشاور اجرایی حوزه ریاست دانشگاه و دکتر خانی جزنی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، در روز سه شنبه مورخ 25 خرداد ماه، از خوابگاه دخترانه سمیه بازدید نمودند. در این بازدید که در هشتمین روز از ماه مبارک رمضان صورت پذیرفت، دکتر عرشی معاون و رئیس مرکز بهداشت دانشگاه، رمضانی مدیر روابط عمومی دانشگاه، نریمانی مدیر امور دانشجویی دانشگاه، دکتر تهرانی سرپرست مرکز مشاوره دانشگاه، آزاد سرپرست روابط عمومی معاونت، مسئولین و دانشجویان این خوابگاه نیز حضور داشتند.

در این بازدید دکتر پالش، دکتر خانی جزنی و دکتر عرشی ضمن پاسخگویی به سئوالات مطروحه دانشجویان خوابگاهی و بازدید از امکانات خوابگاه، به گفت و گو با دانشجویان پرداختند. گفتنی است در این بازدید مسئولین به صرف افطار و شام با دانشجویان در نمازخانه این خوابگاه پرداختند. همچنین در این خوابگاه دانشجویان طی نشستی که با دکتر پالش، دکتر خانی جزنی، دکتر عرشی و نریمانی در سالن آمفی تئاتر این خوابگاه داشتند، به طرح مواردی از قبیل: تجهیز امکانات برای سالن ورزشی و کتابخانه، دوجداره نمودن پنجره ها به دلیل آلودگی صوتی، نوسان سیستم برق، کمبود گردش هوا در این خوابگاه، مستقر شدن پزشک عمومی در خوابگاه، استفاده مناسب از حیاط خوابگاه، کمبود فضای سبز در این خوابگاه، کند بودن سرعت اینترنت، رفع مشکلات سرمایشی و گرمایشی در این خوابگاه و... اشاره نمودند. لازم به ذکر است در خاتمه این نشست دکتر خانی جزنی ضمن عرض خیر مقدم به شرکت کنندگان بیان نمود: بسیار خوشحال هستم که امشب در خدمت شما فرزندان عزیز و همکاران بزرگوار هستم و تشکر می کنم که مشکلات موجود در این خوابگاه به صورت کامل و خلاصه از طرف شما دانشجویان عزیز عنوان شد. وی گفت: مشکلات موجود در این خوابگاه و دیگر خوابگاه ها بر کسی پوشیده نیست و تمام تلاش دکتر پیوندی و مسئولین این است که در حد توان بتوانند فضایی را برای شما فراهم کنند تا عاری از مشکلات باشد. معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه اظهار داشت: تمام سعی من و همکارانم این است که بتوانیم به حل بسیاری از مسائل شما بپردازیم و تمامی موارد مطروحه در این نشست در دستور کار ما قرار دارد که در ایام تعطیلات تابستان به آنها رسیدگی خواهد شد. دکتر خانی جزنی افزود: انشاءا... در مهر ماه اکثر مشکلات در این خوابگاه مرتفع می گردد و مطمئن باشید که ما مسئولین نیز همه مسائل را کنترل و بازبینی می کنیم. البته حل مسائل موجود در خوابگاه ها، به زمان و امکانات مالی نیاز دارد که در حد توان تلاش می کنیم که برطرف گردد. همچنین معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان ساخت: به علت کمبود خوابگاه ما با کمبود فضای استاندارد خوابگاهی نیز مواجه هستیم که این مسئله در تمامی خوابگاه های کشور وجود دارد. البته قصد دانشگاه، آرامش و آسایش شما دانشجویان عزیز است و بر این اساس تلاش می نماید اما در برخی موارد نیز با کمبودهایی مواجه می شود. اما این اطمینان را به شما فرزندان عزیزم می دهم که ما تمام تلاش خود را برای آسایش شما فراهم می نمائیم. دکتر خانی جزنی در خاتمه سخنان خود از حضور دکتر پالش، دکتر عرشی و دیگر مسئولین جهت حضور در این خوابگاه تشکر و قدردانی نمود و برای دانشجویان ساکن در این خوابگاه آرزوی موفقیت نمود.

خبرنگار: آهو ضرغامی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.