شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶

جلسه بررسی وپیگیری مشکلات خوابگاه های دانشجویان دختر شهدای ۵آذر و کوثر برگزار گردید

جلسه خوابگاه ها

حامد زاهد، عنوان کرد: حفظ و نگهداری و استفاده بهینه از اموال در خوابگاه ها و صرفه جویی در مصرف را یکی از وظایف مهم همکاران در راستای اقتصادمقاومتی و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری است.

به گزارش مفداگلستان، جلسه پیگیری امورخوابگاه های دانشجویان دختر شهدای ۵آذر و کوثر با حضور مدیراموردانشجویی؛ مسئولین اداره امورخوابگاه ها و رفاه؛ تغذیه؛ ناظمه های خوابگاه؛ تاًسیسات و دبیرکل شورای صنفی  روزچهارشنبه مورخه ۴بهمن ماه دردفترخوابگاه ۵آذر برگزارگردید.            

حامد زاهد، مدیر امور دانشجویی، ضمن قدردانی از همکاران امورخوابگاه ها بجهت پیگیری و توجه در خصوص رفع مشکلات خوابگاهی دانشجویان و توجه به بعد ایمنی و بهداشت و اجرای قوانین؛ لزوم توجه به شرح وظایف پرسنل و انتظارمسئولین از دانشجویان را مورد بحث قرار داد.        

وی، حفظ و نگهداری و استفاده بهینه از اموال در خوابگاه ها و صرفه جویی در مصرف را یکی از وظایف مهم همکاران در راستای اقتصادمقاومتی و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری بیان نمود.       

 در ادامه جلسه، دبیر کل شورای صنفی، شهردار خوابگاه، سرپرستان ادارات و ناظمه های خوابگاه ها هر کدام درباره مسائل؛ مشکلات و کمبودهای خوابگاه های دانشجویی نظرات خود را مطرح نمودند  و خواستار رفع انها شدند.      

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.