یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۳

در دانشگاه علوم پزشکی جهرم؛

اتاق تمیز مرکز رشد فناوری و سلامت با حضور معاون فناوری و تحقیقات رئیس جمهور افتتاح شد

افتتاح اتاق تمیز مرکز رشد فناوری و سلامت با حضور معاون فناوری و تحقیقات رئیس جمهور

معاون فناوری و تحقیقات رئیس جمهور و رئیس بنیان ملی نخبگان کشور پیش از ظهر امروز از مرکز رشد و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی جهرم دیدن واتاق تمیز این مرکز را افتتاح کرد.

به گزارش مفدا - جهرم  اتاق تمیز مرکز رشد فناوری و سلامت دانشگاه علوم پزشکی جهرم با حضور معاون فناوری و تحقیقات رئیس جمهور افتتاح شد .

معاون فناوری و تحقیقات رئیس جمهور و رئیس بنیان ملی نخبگان کشور  ،  از مرکز رشد و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی جهرم دیدن  واتاق تمیز این مرکز را افتتاح کرد  .

دکتر سورنا ستاری با اشاره به افتتاح اتاق تمیز مرکز رشد فناوری و سلامت دانشگاه علوم پزشکی جهرم و بازدید از شرکت های دانش بنیان شهرستان اظهار داشت : جای خوشحالی دارد که شهرستان جهرم توانسته است در حوزه تحقیقات ، فناوری و پزشکی به دستاورد های خوبی رسیده و  استفاده از ظرفیت های علمی و نیروهای نخبه دانشگاهی در فناوری و تحقیقات مسیر توسعه این شهرستان را رو به جلو برده است.

دکتر سورنا ستاری از همکاری دانشگاه علوم پزشکی جهرم با ۷۴ شرکت های دانش بنیان شهرستان جهرم تقدیر کردو گفت  : همکاری دانشگاه ها تاثیر مثبتی در پیشرفت شرکت های دانش بنیان دارد و دانشگاه علوم پزشکی جهرم نقش بسیاری در پیشرفت شرکت ها داشته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.