یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت خبر داد

درمان رایگان ۲۴۰ نفر با هزینه‌ای بالغ‌بر ۱۳۰ میلیون تومان/دانشجویان علوم پزشکی به اردوی جهادی کرمانشاه اعزام می‌شوند

 اردوی جهادی

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به بیش از ۲۴۰ نفر با هزینه‌ای بالغ‌بر ۱۳۰ میلیون تومان خبر داد.

محمدرضا استاد شریف در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری مفدا در قم، با اشاره به اینکه اردوهای جهادی از سال ۸۹ به‌صورت جدی در دانشگاه علوم پزشکی قم دنبال شده است، اظهار کرد: خودسازی دانشجویان محوریت اصلی اردوهای جهادی است چراکه دانشجویان در این اردوها با شرایط مردم محروم آشنا می‌شوند.
وی بابیان اینکه اردوهای جهادی هجرت سبب رشد دانشجویان می‌شود، اضافه کرد: خدمت‌رسانی به مردم محروم مناطق مختلف کشور از دیگر اهداف مهم اردوهای جهادی است که در این راستا دانشجویان دانشگاه علوم روز دوشنبه هفته جاری به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه اعزام می‌شوند.
مسئول گروه جهادی سفیران سلامت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم خاطرنشان کرد: اردوهای جهادی در زندگی جهادگران تأثیرات بسیاری را به دنبال دارد به همین علت امیدواریم هر فرد دانشجو حداقل برای یک‌بار این اردوها را تجربه کند.
وی بر لزوم حمایت مسئولان از تقویت اردوهای جهادی تأکید کرد و گفت: بی‌توجهی مسئولان نسبت به کارهای جهادی که بدون هیچ چشم‌داشت مادی انجام می‌شود، روحیه جهادگران را تضعیف می‌کند.
استاد شریف با اشاره به آغاز به کار، گروه جهادی سفیران سلامت از روز گذشته در شهر مقدس قم اظهار کرد: این گروه جهادی از روز گذشته در دانشکده دندانپزشکی مستقرشده است و خدمات مختلف دندانپزشکی ازجمله جرم‌گیری، عصب‌کشی و ترمیم را به‌صورت رایگان به افراد نیازمند ارائه می‌کند.
وی بابیان اینکه هرروز بیش از ۸۰ نفر توسط گروه جهادی سفیران سلامت درمان می‌شوند، مطرح کرد: در این گروه ۱۳ درمانگر و ۱۵ دستیار حضور دارند و برخی از دانشجویان نیز ارائه مباحث آموزشی در حوزه بهداشت دندان را دنبال می‌کنند.
استاد شریف از حضور یکی از اساتید متخصص دندانپزشکی در این اردوی جهادی به‌منظور نظارت بر عملکرد دانشجویان یادکرد و گفت: در قالب این اردوی جهادی با هزینه‌ای بالغ‌بر ۱۳۰ میلیون تومان بیش از ۲۴۰ نفر به‌صورت رایگان درمان می‌شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.