یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم:

بخش‌های مختلف دانشگاه در برگزاری مراسم تشییع شهدا مشارکت کنند

ستاد تشیع شهدای گمنام

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر اینکه مسؤولان دانشگاه باید نسبت به برگزاری با شکوه مراسمات تشییع و تدفین شهدای گمنام اهتمام جدی داشته باشند، گفت: امیدواریم بخش‌های مختلف دانشگاه از تمام ظرفیت‌ها در راستای تحقق این هدف استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبر مفدا از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد طاهری ظهر امروز در نشست ستاد هماهنگی تشییع شهدای گمنام در پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم که در سالن شهید مطهری ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد، با اشاره به اینکه دفن پیکر پاک شهدا در هر سرزمینی سبب رحمت و برکت می‌شود، اظهار کرد: هیچ فرد منکر اثرگذاری مزار این شهدا در کشور نیست چراکه همگان به‌خوبی نسبت به تاثیرات معنوی مزارهای شهدا آگاه هستند.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم مشتاق تدفین پیکر پاک شهدا در این دانشگاه هستند، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم به شیوه مطلوبی در پردیس این دانشگاه میزبان شهدای گمنام باشیم.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: با وجود اینکه این دانشگاه در این ایام درگیر برنامه‌های مختلف است باید تلاش کنیم تا مراسمات تشییع و تدفین شهدای گمنام با اهتمام ویژه همگان دنبال شود.
وی خاطرنشان کرد: اکنون بخش‌های مختلف دانشگاه درگیر فعالیت‌های مختلف از جمله افتتاح بیمارستان شهدا و برگزاری همایش ملی سلامت معنوی است و با توجه به فرارسیدن ایام فاطمیه و دهه فجر انقلاب اسلامی تشکل‌های مختلف دانشجویی نیز در اوج فعالیت‌های خود هستند.
طاهری بر حضور پرشور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام تاکید کرد و ادامه داد: اکنون فرصت زیادی از نظر زمانی در اختیار نداریم چراکه دو هفته تا برگزاری مراسم تشییع باقی مانده است و باید از فرصت باقیمانده بهترین استفاده را داشته باشیم.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان دانشگاه باید نسبت به برگزاری با شکوه مراسمات تشییع و تدفین شهدای گمنام اهتمام جدی داشته باشند، مطرح کرد: امیدواریم بخش‌های مختلف دانشگاه از تمام ظرفیت‌ها در راستای تحقق این هدف استفاده کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.