دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۵

اگر انقلاب اسلامی نبود اسلام از صحنه حذف می‌شد

غبار روبی-گناباد

اگر حضرت امام خمینی(ره) علیه طاغوت قیام نمی‌کرد، از اسلام جز نامی در تاریخ باقی نمی‌ماند.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه  و امام جمعه شهرستان در مراسم زیارت عاشورا و غبار روبی مزارشهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی که با حضور مسئولین و کارکنان مراکز آموش عالی گنابادبرگزار شد، گفت: رژیم پهلوی برنامه اسلام زدایی را در پیش گرفته بود و زمینه را برای کمرنگ جلوه دادن و به حاشیه راندن باورهای دینی و ارزش های اسلامی فراهم کرده بود و به صورت عملی قوانین و دستورات قرآن را زیر پا گذاشته و بی و بند و باری و فسق و فجور را ترویج می کرد که اگر انقلاب اسلامی نبود اسلام از صحنه حذف می‌شد.

حجت الاسلام صادقی نسب، افزود: شاه برای اجرای نیات خصمانه خود، علما و آمرین به معروف را اعدام، زندانی یا تبعید می کرد و مسئولیت های کلیدی و مهم کشور را در اختیار بهایی ها، صهیونیست ها، فراماسونرها و افراد فاسق قرار داده بود.

وی اظهار کرد: در دوران پهلوی، اسلام، قرآن و مساجد، غریب و روحانیت منزوی شده بود، منابع و ثروت های کشور توسط آمریکایی و اروپایی ها غارت می شد در حالی که مردم در محرومیت شدید به سر می بردند لذا امام راحل که اسلام را در خطر دیدند، قیام نموده و امر به معروف و نهی از منکر کردند.

وی گفت: با حضور گسترده مردم، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید و اسلام، قرآن، نماز، دین، معنویت و ارزش های دینی زنده شد و با وجود ترفندهای دشمنان در 40 سال گذشته، ایران اسلامی اینک به عزت و پیشرفتهای بسیار دست یافته است.

در پایان این مراسم مزار دو شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی گناباد عطر افشانی و غبارروبی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.