سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۲

صدور مجوز تشکیل ۲۰ کانون دانشجویی در هلال احمر

هلال احمر

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مجوز تشکیل۲۰ کانون دانشجویی جمعیت هلال احمر از سوی رئیس این سازمان صادر شد.

به گزارش مفدا، به نقل از  روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، علی گنج کریمی در ارتباط با تشکیل کانون دانشجویی در هلال احمر اظهار داشت: در حال حاضر بیش از یک‌هزار و ۱۶۰ کانون دانشجویی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سراسر کشور فعالیت می‌کنند.
وی با بیان اینکه این کانون‌ها با هدف ترویج نوع دوستی و بشردوستی و آموزش فعالیت‌های امدادی و کمک‌های اولیه در دانشگاه‌ها حضور دارند، یادآور شد: اعضای این کانون‌ها در فعالیت‌های بشردوستانه، امدادی، فرهنگی، اجتماعی و… در دانشگاه‌ها مشارکت دارند و علاوه بر این، انجام تحقیقات علمی، طرح‌های مشترک علمی و پژوهشی و پروژه‌های مرتبط با اهداف و وظایف جمعیت هلال احمر از مهم ترین کارکردهای این کانون‌هاست .

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از صدور مجوز تشکیل ۲۰ کانون دانشجویی در هلال احمر همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جوانان، مدیران آینده کشور هستند، فعالیت این کانون‌ها فرصت مناسبی برای مشارکت آنها در تصمیم‌گیری‌های سازمان، ارائه نظرات اعضا به مسئولان جمعیت و حمایت از طرح‌ها و ایده‌های برتر است.

وی افزود: از ویژگی‌های کانون های دانشجویی، انتخاب دبیر کانون توسط دانشجویان عضو کانون است و برای مشارکت هر چه بیشتر اعضای این کانون‌ها در تصمیم گیری ها و فعالیت‌ها، مجامع کانون‌های دانشجویی در سطح استان ها و کشور شکل گرفته و منتخبین آنها در شورای مرکزی مجامع استانی و کشوری حضور دارند.

گنج کریمی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه جوانان، مدیران آینده کشور هستند، فعالیت این کانون‌ها  فرصت مناسبی است برای مشارکت آنها در تصمیم گیری‌های سازمان، ارائه نظرات اعضاء به مسئولان جمعیت و حمایت از طرح ها و ایده‌های برتر.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.