سه‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷

در نشست دبیران کانون های فرهنگی دانشجویی دانشگاه:

کمبود بودجه و نبود منابع مالی کافی مانع بزرگی بر سر راه کار فرهنگی در دانشگاه

نشست دبیران کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان

در نشست دبیران کانون‌های فرهنگی دانشجویی دانشگاه، دبیران کانون‌های دانشجویی مهمترین مشکل خود را نبود منابع مالی دانستند و برای چاره‌جویی مقرر شد جلسه‌ایی با حضور رییس دانشگاه برگزار کنند.

به گزارش مفدا لرستان، جلسه دبیران کانون های فرهنگی و با حضور اکثریت دبیران دانشجویی و اکبر خسروی کارشناس مسئول کانون‌های فرهنگی دانشگاه صبح دوشنبه مورخ ۲۳ بهمن ماه در سالن کنفرانس معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

در ابتدای این نشست، کیمیا نادری دبیر کل کانون‌ها ضمن تبریک و گرامی‌داشت پیروزی انقلاب اسلامی دستور کار جلسه را ارائه کرد، وی در این نشست با اشاره به مشکلات کانون‌های فرهنگی و همچنین اشاره به نشست پیش روی دبیران کل کانون‌های دانشجویی در وزارت بهداشت طی هفته جاری از دبیران کانون‌ها خواست تا  مشکلات خود را بیان کنند تا در خصوص رفع آنها با هم‌فکری چاره‌اندیشی شود.

در ادامه این نشست دبیران کانون ها به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته و از مشکلات کانون‌ها گفتند. عمده‌ترین این مشکلات کمبود بودجه و نبود منابع مالی بود، کمبود بودجه و نبود منابع  مالی کافی همیشه مانع بزرگی بر سر راه کار فرهنگی در دانشگاه بوده و هست که مقرر شد برای رفع این مشکل زمینه لازم برای برگزاری جلسه‌ای با رییس دانشگاه دکتر ساکی طی هفته‌های آتی فراهم شود تا این در این خصوص چاره‌اندیشی صورت گیرد.

 از دیگر مشکلات عنوان شده از سوی دبیران فرهنگی طولانی بودن فرآیند اداری و همچنین نا هماهنگی بین کارمندان معاونت دانشجویی عنوان شد و بنا شد این مشکل نیز از طریق نشست مشترک حل و فصل شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.